hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Павло Гай-Нижник



Антонюк  Михайло Федорович

Виборчий блок політичних партій «КУЧМА» (Конституція – Україна – Честь – Мир – Антифашизм) створений 10 серпня 2007 р. для участі у позачергових виборах до Верховної Ради України 2007 р. Зареєстрований 27 серпня 2007 р. Учасницями блоку стали Партія «Союз» та Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Центр».

Блок йшов на вибори з гаслом реалізації в Україні моделі парламентської республіки та ліквідації інституту Президента. На посаді Прем’єр-міністра представники блоку прагнули бачити колишнього Президента України Л.Кучму, який, між тим, заявив, що не давав згоди на використання свого прізвища у назві блоку. У зовнішній політиці блок «КУЧМА» вважав головним стратегічним партнером України Росію й неодноразово заявляв про необхідність відновити з нею взаємини на тому рівні, що існував до 2005 р.

Очолив блок О.Волков. Першу п’ятірку блоку, крім нього, репрезентували О.Задорожній (безпартійний), Л.Миримський (лідер Партії «Союз»), В.Головко (керівник партії «Всеукраїнське об’єднання «Центр») та В.Розвадовський (безпартійний).

За підсумками позачергових виборів 2007 р. блок «КУЧМА» набрав 23 668 голосів виборців, що становило 0,10%, і до парламенту його представники не потрапили.

Павло Гай-Нижник   

Опубліковано: Гай-Нижник П.П. Виборчий блок політичних партій «КУЧМА» (Конституція – Україна – Честь – Мир – Антифашизм) // Українська багатопартійність: політичні партії, виборчі блоки, лідери (кінець 1980-х – початок 2012 рр.). Енциклопедичний довідник. – К.: ІПіЕНД ім. І.Ф.Кураса НАН України, 2012. – С.142.


 
БУЛАВА