hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник

Політична партія «Союз Лівих Сил»

Політична партія «Союз Лівих Сил» (СЛС) створена 8 грудня 2007 р. на установчому з’їзді партії у м. Києві. Зареєстрована Міністерством юстиції України 28 січня 2008 р. (реєстраційний номер 146-п.п.). Голова партії – В.Волга. Основою, на якій був створений СЛС, стали осередки колишньої Політичної партії «Громадський контроль», яка припинила діяльність.

Центральними статутними органами партії є з’їзд партії, голова партії, політрада партії, президія політради партії, виконавчий комітет партії, центральна ревізійна комісія. Місцезнаходження центральних статутних органів – м.Київ.

Партія називає себе самостійною політичною силою, що представляє ліву ідею в новому, сучасному європейському трактуванні. У назві «Союз Лівих Сил» закладена ідея об’єднання всіх людей, для яких соціальна справедливість, відповідальність держави за життя й здоров’я своїх громадян, включаючи найменших, пристойні умови праці – не порожній звук, а «реальна потреба». Гасло СЛС: «Ми йдемо до влади, щоб навести порядок у країні. В ім’я Ваших інтересів і під Вашим контролем».

Мета партії – економічний розквіт; справедливий розподіл благ; реальне економічне та політичне народовладдя; розширення прав і свобод громадян; мирний розвиток, як на міжнародній арені, так і всередині країни.

Основні програмні положення у внутрішній політиці соціалізація економіки; децентралізація влади (передача більшої кількості економічної та політичної влади на рівень територіальних громад та органів самоорганізації населення); відновлення зруйнованої системи права у державі; надання регіонам широких прав у визначенні національно-культурної політики на своїй території (запровадження м’якого федералізму); російська мова як друга державна мова України; реалізація положень Європейської Хартії регіональних мов та мов меншин.

14 вересня 2009 р. СЛС, спільно з КПУ, Партією «Справедливість» (нині – Партія «Об’єднані ліві та селяни») та СДПУ(о) створили виборчий блок лівих і лівоцентристських сил, відкритий для всіх політичних сил, які виступають проти антинародного режиму, за радикальну зміну політичного курсу і виведення України з глибокої, всеохоплюючої кризи, за соціалізм.

На виборах до місцевих органів влади 2010 р. партія виступила невдало, здобувши лише 23 мандати сільських, селищних, міських голів (0,01%).

Павло Гай-Нижник   

Опубліковано: Гай-Нижник П. Політична партія «Союз Лівих Сил» // Українська багатопартійність: політичні партії, виборчі блоки, лідери (кінець 1980-х – початок 2012 р.). Енциклопедичний довідник. – К.: ІПіЕНД ім. І.Ф.Кураса НАН України, 2012. – С.446. 
БУЛАВА Youtube Youtube