hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


14 січня 2013 р.

«Бідна пані Королевська»

«Как заявил в телефонном разговоре один из сотрудников Восточноукраинского национального университета, Королевская сейчас является студенткой третьего курса юридического факультета этого вуза.

Однако в студенческом отделе кадров этого учреждения впоследствии отказались опровергнуть или подтвердить эту информацию» (газета «Сегодня»).

Міністр-студент! Цікаво! І яким же чином вона відвідує пари? А і…спити як здає: особисто, через телефонний дзвінок чи дзвонять ті, кому це доручено робити?

Крім того, як заявила прес-секретар Королевської А.Горбенко, «в 1997 году Королевская окончила экономический факультет Восточноукраинского Национального университета имени Владимира Даля в Луганске по специальности «менеджер в производственной сфере», а в 2002 году — Донецкую государственную академию управления».

Бідна пані Королевська, все на її голову: і політика, і вибори, і державна турбота у соціальній політиці, але найголовніше для неї, звісно ж, знання… Ой, перепрошуємо, не знання, а кількість дипломів. Пані, Наталю, досить колекціонувати дипломи про вищу освіту! Вам вже давно пора ставати кандидатом, доктором наук… та що там доктором — академіком! Гріх бо відставати від колег з ПР та інших наших політиків, адже це для Вас нічого не коштуватиме, а надто — знань (як, власне, й нічого не варте)!»

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА