hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


23 січня 2013 р.

«Тіні — хоч і помітні, проте — німі»

«Тягнибок проти створення єдиної опозиційної партії. Ну що ж, тепер звинувачуватимуть вже «Свободу» у розвалі єдиного опозиційного фронту, як ще зовсім нещодавно сама вона, використовуючи примітивний тиск і політичний шантаж, звинувачувала націоналістичні партії, що самостійно йшли на вибори, у розвалі єдиного націоналістичного фронту. Тобто діє за правилом: коли це вигідно мені (моїй партії) — то й вигідно Україні, коли ж мені не вигідно (бо вже у Раді) — то начебто й Україні жодне об’єднання не потрібне. А решта все — риторика, яка ні до чого не зобов’язує. Очевидно, диктаторські тенденції Партії регіонів та авторитарні замашки Януковича щодо України вже поборено? Ну й, в принципі, виходить, що навіщо з цим боротися, коли ж вони виступають проти демократії та усіляких там «ліберастів». Хай живе диктатура! Ой, забув, то ж не їхня диктатура… ну й нічого… Скоро все стане на свої місця, проект же поки-що спрацьовує (з обох боків), а отже — все гаразд (для них, для тих, хто всівся на політичну та партійно-корпоративну кругопорочну верхівку дообскубувати державу). Запитаєте: а люди? Агов! А де ВИ — люди-громадяни?! Отож, лиш тіні в вулицях пливуть, а тіні ж — хоч і помітні, проте — німі й їм в писка не дадуть.

До речі, щодо отих, набивших оскому, так званих «ліберастів». Тут, якась плутанина вийша у мовно-розумових зв’язках певних політичних неадертальців (ой, хтілося написати геніальних політичних неофітів), адже слово «Liberte» перекладається як «Свобода», а отже, таким чином, за логікою, слід називати «ліберастами»… Отож…»

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА