hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


6 листопада 2013 р.

«Не хваліть одне одного у групах «революціонерів», створених для самих себе!»

«Завтра влада влаштовуватиме свята зміни влади в Києві. Від гітлерівської до сталінської. І, певно, усі забудуть, що 7 листопада Центральна Рада проголосила свій ІІІ-й Універсал, а ним – Українську Народну Республіку (УНР). До її діячів можна ставитися по-різному, але, переконаний, без УНР не було би ні ЗУНР, ні Карпатської України, ні ОУН-УПА, ні УСРР-УРСР, ні нинішньої України. А коли б було, то не так, проте слова «якби» не буває, було те – що було. 7 листопада було започатковано наш шлях до незалежності, тоді було проголошено утворення УНР!»

«Нетреба вилучати зі своїх друзів Кернесів. От, наприклад, я подарував йому пісню. Зайдіть на його сторінку, поки не вилучили. А як вилучили - даруйте їм те, чого вони варті, а не хваліть одне одного у групах "революціонерів", створених для самих себе!»

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА