hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


21 листопада 2013 р.

«Піднятися з-за комп’ютерів, вийти на майдани
й розпочати акції народних протестів
і, як наслідок, здійснити нарешті революцію чи, віршіше буде сказати,
– національно-визвольну боротьбу українського народу»

«Отже, панове, якщо Янукович таки не зробить негайного кроку в бік підписання асоціації з ЄС, то, власне, для українського народу є принаймні три шляхи до вирішення проблеми власного виживання: 1) покірно схилити коліна й голови в рабстві (при цьому певній частині доведеться простягнути руки для кайданок, а певній – простягнути ноги у шляху на Той світ); 2) масовий вихід (тобто усім народом податися на чужину) і 3) недопустити перших два (тобто піднятися з-за комп’ютерів, вийти на майдани й розпочати акції народних протестів і, як наслідок, здійснити нарешті революцію чи, віршіше буде сказати, – національно-визвольну боротьбу українського народу)! За чесні й спокійні вибори не згадую, бо вони такими не будуть. Влада вже зараз поширює керований хаос, точечні удари по активістам і громадським діячам, масове побиття і залякування людей. Далі буде ще гірше. На сьогоднішніх провідників опозиції надії не маю, бо вони не здатні діяти, діяти з народом, а не на камери, діяти цілодобово й системно, діяти для народу. Готуймося. Настає час на зміни…

Навіть якщо [Янукович] підписав би [угоду про асоціацію], це не означало б, що щось зміниться. Для Януковича і ПР підписання дасть певні торговельні й іміджеві плюси, але для решти людей нічого не зміниться – це ще не ЄС (в прямому і переносному значенні). Ніхто її виконувати не збирається, крім того її ще має ратифікувати ВР. Саме про це й шлося на таємних перемовинах Януковича з Путіним. Ці двоє (зек і гебіст) таки знов обманули білих комірців з Брюселя та інших столиць Европи».

«Ще у серпні в прямому ефірі радіо Чикаго казав, що політики з ЄС не усвідомлюють потворну сутність української влади, яка їх вже стільки років як дурників розводить і на політиці, і на псевдодемократизації, і на бабки. Казав, що і тут (щодо асоціації) буде кидалово, бо ПР і Януковичу вірити не можна (іншим, щоправда, теж, але то вже й інша розмова)».

«Країною керують великі злочинці й дрібні бариги в одних особах, що є напівграмотними (при наявності куплених дипломів), мають примітивне мислення та обмежений світогляд.

Регіонали кажуть, що наші партнери (тобто держави-члени ЄС) не дали їм позику для покращення економічної ситуації, адже іншим європейським країнам, мовляв, дали. Ну не ідіоти?! По-перше, які ви (Янукович і ПР) їм партнери, якщо навіть асоціацію не підписали? По-друге: Європейські країни, що отримали допомогу є демократичними (що абсолютно не стосується України) і є членами ЄС! І по-третє (головне): Ваш Янукович, ваш Азіров, ваша грьобана ПР з 2010 року нам усім вдовбачували про суцільне покращення, ще позавчора в нас були чудові інвестиції, кожного дня зростала економіка! Брехуни, нездари і злодії! Ви вкрали вже усе, що лише можна було вкрасти! В’язниці і гілляки на вас чекатимуть, а потім — пекло!»

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА