hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


21 листопада 2013 р.

«Повилізайте з "лексусів", простійте кілька
ночей на майдані, а вже потім кличте народ»

«Ну от – знов, порожні слова. Яценюк заявив, що це – зрада. А.П.Я. нещодавно верещав до Януковича про імпічмент. ЯЦЕНЮК, або припини ляпати язиком і нічого не робити, або йди геть! Дістав уже пустопорожніми випорожненнями. Якщо ви, опозиціонери (далі – нецензурне слово), не взмозі це зробити, то хоч не ганьбіться остаточно – не струшуйте повітря даремно, бо Риги знають, що ви на це не здатні і тупо ржуть з вас. І знову ж, якщо це зрада державних інтересів людини, яка є президентом, то зніміть його. Не можете законними засобами, то – скидайте. Але спочатку самі повилізайте з "лексусів", простійте кілька ночей на майдані, а вже потім кличте народ. А ви, ОО та компанія, хіба не знали, що асоціації не буде? Де ж ваші аналітики, де ваш політичний досвід? Якщо знали – то чому не готові? Якщо не знали – то чому не передбачили таку можливість? Державники (далі – кілька нецензурних слів). Запланували відставку Азарова? Ай, молодці! А хіба в цій країні Азаров щось вирішує? Його Янукович скоро сам принесе в жертву. Тоді буде ще більша жесть. І ви будете стрибати і плескати в долоньки в Раді, буцім то – ваша невеличка, але перемога. Ха-ха. А віз (тобто – він – Янукович) і досі там. Пам'ятаєте, ще зовсім нещодавно ви вже так раділи і плескали. І що?

Я б цього не писав і не нагадував, коли б ви самі свою політичну імпотенцію прилюдно б не виставляли й, до того ж, кожно разу одне і теж саме. До речі, Арсеній Петрович такий грізний, для більш чоловічого образу навіть злегка не голиться – тіпа справжній боєць, мужик, мачо! Ой, ну смішно ж так, кумедний такий!

Іншій силі – теж опозиційній! Де реакція? Звісно ж це не паркан зламати і піти після піару по ТБ (паркан до речі, і не тільки той, стоїть як і стояв). Де обіцяна революція, де обіцянки-цяцянки передвиборчі. Ой, я ж забув, це не святковою ходою прогулятися по Києву».

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА