hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


26 листопада 2013 р.

«Як лідерам цієї опозиції тепер зберегти політичне обличчя?»

«А тепер увага! Фюле сказав, що Україна може підписати асоціацію за місяця два на самміті Україна-ЄС, який має відбутися десь наприкінці зими – на початку весни. Тим часом ЄС шукатиме гроші, Яник отримав перекур для обміркування.

А що робитиме опозиція. Адже у неї, як завжди, немає ані плану, ані запасного плану. Вона навіть не спромоглася передбачити можливі варіанти розвитку подій. А отже:

1. Як лідерам цієї опозиції тепер зберегти політичне обличчя?

2. Майдан не триватиме стільки... Отже – все закінчиться, бо сама їхня вимога – підписання асоціації – не є на порядку денному, відкладається з пропозиції самого ЄСу. Лідери ОО явно лоханулися. Інших же вимог не було, самі боялися їх висувати!

3. Відставка Азарова... Ще раз повторюся: вона нічого не вирішуватиме. Він тут не рулить. Його вже раз відставляли. Ну принесе Він того в жертву (для понтів), і що з цього зміниться? А! Лідери опозиції заявлять, що то вони його (Азарова, а не Януковича) зняли (заявлять, до речі, теж для понтів). От і все. А, ні.

4. Юля голодує. Думала, що до 28-29-го, а тут, бідолага, прорахувалася – треба буде з місяць-два.

І головне: ця опозиція і ці лідери знов виявили себе простими фраєрами, що не здатні до дій, до перемог, до передбачення ситуації, не спроможні до аналітики та до елементарної відповідальності за свої слова і рухи! Знов все завалили, як і після 2004-го! Навіщо ж тоді було лізти на Майдан (на народний Майдан!), аби знов все просрати, якого милого Ви патякали про якусь зраду Януковича та імпічмент, якщо Ви (тобто ці лідери цієї опозиції), маючи під рукою 100-150 тисяч людей (плюс ще стільки ж, якщо не більше, готових вийти на вулиці, плюс усю Україну) навіть такої вимоги не висунули під час цих подій! Тупаки, імітатори, словоблуди і дешеві політичні заробітчани, які начхати на народ і державність! Зпаскудили, звели до примітиву, зрив народного протесту своєю недалекістю та обмеженністю. Чи то у Вас місія така? Попіарилися, розважилися та ще й злочинну владу таким чином не похитнули, а скріпили. Усіх підставили – людей на Майданах, народ, Україну. То це Ви збираєтеся перемагати Яника на президенських виборах 2015 р.? Це Ви маєте намір очолити цю державу? Боже збав! Ви вже очолювали її після 2004-го, Ви вже очолили Євромайдан! Людей шкода і України!»

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА