hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


29 листопада 2013 р.

«Нас сприймають як спосіб для досягнення своїх цілей»

«Дивіться, три дядьки (Яценюк, Кличко, Тягнибок), які 9 днів ані словом не обмовлялися про Януковича (говорили лише про асоціацію та Азарова), які зрадили, підставили й завели на манівці тисячі (100–150 тисяч) людей-патріотів (які відкидали вимогу про повалення Януковича усі 9 днів Євромайдану) й стримували народний протест, після двох днів мовчанки й розгубленості, раптом після Вільнюса (коли побачили, що люди і без них можуть боротися, коли люди їх освистували за блудослів'я) стали говорити про повалення Януковича. Чого б це? Бо 15-го грудня хтять просунути своїх. Тому що Кириленко нині у прямому ефірі по радіо сказав, що треба їх обрати на виборах 15-го року і стояти аж до того часу! Вони виступили і поїхали у ресторани.

Чому вони не ночують і не їдять із усіма? Тому, що нас сприймають як спосіб для досягнення своїх цілей! Янукович – зло і трагедія України! Але ці боягузи не скористалися можливістю 24-25 числа, вони усіх відмовляли від заполонення Києва і блокування влади (радикалів обзивали провокаторами). Самі ж розгубилися (не від влади, а від хисту людей), і не дали нам підняти національно-визвольну боротьбу. Ще В.Ленін казав: "Промєдлєніє смерті подобно!". Вони побоялися здобути перемогу. А коли вони ж розкололи цей народний рух, розкололи Майдан, збили зрив, дали час хунті прийти до тями і зосередити сили та бандитів (а частина протестного люду розчарувалася вкотре й розійшлася) ці провокатори і політичні самозакохані егоїсти (після Вільнюсу – скільки вони отримали обіцянок, в тому числі й матеріального штибу, бо всі вони плоди цієї системи?) раптом роблять радикальні заяви.

За що? За кого? За них? За цих політичних покидьків, боягузів і провокаторів? Істерички, словоблуди й брехуни хтять, аби нас калічили, садили й зневажали заради їхніх приватних інтересів? Вони вже довели своє блюзнірство.

Якщо боротися – то без збанкрутілих багаторічних тепличних опозиціонерів, бо вкотре на наших спинах цілуватимуться за лаштунками ВР з ПР.

З політичними вимогами, з соціальними вимогами – геть ПР і Яника, але без збанкрутілих так званих лідерів опозиції, колишніх лідерів!»

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА