hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


5 грудня 2013 р.

«Опозиція внесла до парламенту законопроект
про ліквідацію спецпідрозділу МВС «Беркут».
Державі не потрібні загони спецпризначення?»

«Опозиція внесла до парламенту законопроект про ліквідацію спецпідрозділу МВС «Беркут». Про це заявив лідер фракції «Батьківщина» А.Яценюк.

Хлопаки вожді, чи ви часом не застудилися на Майдані (вірніше – у ті хвилини, коли ви на нього приїзджаєте і щоразу виголошуєте одне і теж)? Ви ж нібито державники і політики першої величини? Чи недавня історія з відставкою уряду Азарова вас нічого не навчила? Ви що, дійсно гадаєте, що більшість з ПР, владу якої той "Беркут" оберігає, проголосує за його знищення?

До речі, завдяки тій авантюрі з Азаровим у ВР, він тепер рік може працювати відносно спокійно. Ваші колеги вчора на Майдані (зокрема Заєць) кричали в мікрофон, що треба сказати тепер Януковичу – хай зніме Азарова. Якже ж ви вимагатимете у Януковича зняття Азарова, якщо ви іноді говорите про зняття самого Януковича. Чи ви вже не збираєтеся валити злочинну владу, оголошувати імпічмент Януковичу?! Чи тепер головне – якось вийти з тієї плутанини, у якій ви заплуталися.

Тепер вже не будемо нікого судити, відсторонювати від влади?

Тепер вам головне дотягнути до виборів?

Ви, суперстратеги, визначіться і не морочіть нам усім голови!

Це ви, А.П.Я. підкинули усій решті цю ідейку з "Беркутом"? Чому підозра впала на вас, пане Яценюк? Тому, що ви – найбільш галасливий і самозакоханий у цій трійці (В.В.К. сам до такого додуматися не міг, не його рівень, йому зазвичай радять усі його радники; О.Я.Т. якось не зруки показувати таку слабкість, паркан легше знести на один день, який досі стоїть відновлений – і нічого; до того ж у його партії такі сміливі люди; а де, до речі той кандидат наук, що оголошував походи на Донецьк через Київ, строчив стукалочки в мусярню й ходив по Хрещатику з кодлою охоронців – ото він десь з ними "тітушок" розганяє?). Тож, Арсенію Петровичу, певно ваша ідейка. Тим паче, що про те, чи буде з цього толк – ви, як правило, не заморочуєтеся.

Пам'ятаєте, як ви "образилися" на ДАІ та "Кобру" і разом з Ющенком розігнали усю цю зухвальську контору. І що? Нічого... потім знов відновили. Якісно іншу? Без порушників закону і без хабарників? Реформовану? Та де там. Вашій державницькій голови й вередливому гонору не до цього!

Державі не потрібні загони спецпризначення? Потрібні. Може важливо жорстко визначити і контролювати їхні повноваження та, власне, призначення. Можливо потрібно вимагати не звільнень зрадників-мусорів і злочинців-спеназівців тощо, а їхнього ув'язнення! Покарання на довгі роки без права амністії й домогтися втілення цього в життя! Тоді й інші знатимуть, що якщо покарання точно не уникнути, то й не варто гратися з законом, ще й з порушенням закону на крові громадян?!

Чи ви на таке не здатні?

А потім, навіть якщо ліквідуєте "Беркут", – будете ліквідовувати "Сокіл" і усі внутрішні війська? Ліквідуйте ще й залишки армії! А згодом – так безтолково, як і з ДАІ, все відновите (ну, може, під іншими назвами)? Державники-імітатори!

А ви, депутати, поцікавилися протягом року хоч раз куди, скажімо, були спрямовані 1,55 млн. євро, які ЄС виділив у допомогу внутрішнім військам МВС з метою підвищення ефективності правоохоронних органів України у забезпечені прав і свобод громадян. Це ж ці війська нині б'ють й, вочевидь, ще битимуть українців. Чи апелювали ви до ЄС з вимогою моніторингу грошей?!

Чим же ви у тій ВР займалися? Одні верещали про мобілізацію, соціально-національну революцію, інші ламали парканчики, ще одні брехали, що ніколи не були в КПСС, інший час від часу виступав ні про що, але регулярно тренувався й проводив бої боксерські, ще один – весь рік піднімав Україну на словах й оголошував імпічменти.

Ви навіть не змогли, коли прийшов час, реально, по діловому, по державницьки скористатися вибухом народного протесту, спрямувати його у переможницьке раціонально-виважене русло (майже три роки теревеняли, мовляв, нам би з тисяч 10, а тут – 150-300 тисяч громадян!). От підстава, правда ж? І що тепер робити?

Підкажу: не випорошуйте сил і не смішіть людей! Ви ж ту продажну Вер.Раду розігнати хтіли й нібито прагните перевиборів? Чи вже ні? Здайте депутатські мандати і станьте поряд з людьми як рівні з рівними! Лише з розумом та виваженим планом, а не з прокламаціями (і без вас ораторів вистачає)!

І ще: або йдіть до кінця, не боячись втратити статки, чи навіть потрапити до в'язниці, або ж – ідіть геть!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА