hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


11 грудня 2013 р.

«Влада брехунів, покидьків і злочинців! Страх, садизм і розумовий недорозвиток на вищому рівні – параноїдальний діагноз хунти Януковича»

«Україна: Влада брехунів, покидьків і злочинців! Страх, садизм і розумовий недорозвиток на вищому рівні – параноїдальний діагноз хунти Януковича; алчність, примітивізм думки і безмірна жадоба – сутність психології Партії регіонів.

Київ: Майдан молився, відчайдушно боровся і вистояв! Кияни надали йому рятівної вранішньої сили! Режим видихається, але конвульсії його можуть бути кривавими, як остання помста диявольського монстра!

ЄС і США: Народи Заходу у захваті від українського трилера (чудові картинки для prime evening news), а уряди, що були вкотре обдурені Януковичем та його шахраями, протираючи очі, намагаються прокинутися від самооманливих ілюзій, але все ще не здатні змусити себе в черговий раз не залишити український народ напризволяще перед загорозою масових зачисток з ознаками геноциду. У гарній політичній поезії немає поступу між слів!

Московія: Дряхліючий колосс потрушує охлявшими м'язами й плюється слиною, невдало приховуючи свою постімперську імпотенцію й судоми в остраху підхопити вірус революції та національно-визвольної боротьби від українців, і, врешті, здохнути в усій своїй ницості.

Україна: Національно-визвольна боротьба українського народу набирає внутрішнього духу та потуги й змінцюється у вірі в Бога та свою кінцеву перемогу! Амінь!».

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА