hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


18 грудня 2013 р.

«Це не розколювання опозиції, це – вимушена ампутація паразитичних членів, усвідомлена необхідність!»

«Луценко пропонує на базі Майдану створити нову партію. Знов?! Що гранти і пожертви вже закінчилися? А як же Народна самооборона? А як же Третя українська республіка? А як же ЄвроРеволюція? Все це вже прокатано, злито і дескредитовано. Луценко зробив справу, Луценко може починає робити й загроблювати нову? Знов використати людей, заробити на Майдані політичний (і не лише) капітал й вкотре нічого не зробити для них і держави й усе звести нанівець. Ну-ну...

Чи залишилися ще дурники, які вірять цим лідерам цієї опозиції? Народові пора усвідомити, що ці опозиціонери вже давно "колишні" (а дехто – просто міцна й висока гора примітивізму та політичного карликування) і переносити свій політичний клімакс на здоровий організм національно-визвольної боротьби українців їм вже ніхто не дасть змоги.

Вони були у владі – де плоди державотверення і перетворень; вони були депутатами – де плоди діяльності не балакунів, а мужів; вони були лідерами опозиції – де дієві, і головне, реальні кроки боротьби з режимом; вони привласнили собі провідництво Майданом – скільки разів вони міняли свої вимоги і цілі, чи знали вони (чи знають й тепер) куди вести людей і в ім'я якої мети; вони нарешті були вродили план дій Майдану – навіщо видумувати план дій, аби не намагатися його втілити у життя?! Вони постійно пливли за подіями, не зуміли жодного разу діяти на випередження, спрогнозувати ситуацію і перебіг подій!

Майдан не впав, але не впав він не завдяки їхніх титанічних зусиль, розуму та діям, а завдяки народові. Проте завдяки їм було втрачено час і нагоди, завдяки їм втрачено динаміку і потугу. Завдяки їм Майдан зупинився і стоїть. Завдяки їм режим переформатувався, зосередив і накопичив ресурси, мобілізував сили та речників, виправляє руйнівні для себе помилки, практично зализав рани й готується до контрдій та контрнаступу.

Вони бідкаються на фальсифікацію владою довиборів до ВР, а вони (мудрі лідери опозиції) що, хіба не знали з ким мають справу, чи не могли дотямити й передбачити якими будуть дії влади? І це – лідери, і це – революціонери і провідники?! Чому на хвилі Майдану, маючи під рукою тисячі активістів, не було застосовано превентивних дій, не було зроблено будь-яких дієвих заходів? Тож і виникає дилема: а чи потрібно було це їм, і ще гірша – чи здатні вони плідно діяти і керувати народним спротивом за нових умов?

Ці лідери опозиції полюбляють теревеняти про політичну відповідальність, тож нехай і самі зазнають дію цього правила на собі, хай отримають від нас цю політичну (поки що – політичну) відповідальність.

І не треба закидати звинувачення у прагненні розколоти опозиційні сили, таке звинувачення ними вкидалося у маси ще з передвиборчої кампанії 2012 року задля втримання цими вічними "колишніми" своєї монополії не лише на провідництво опозиційними силами, а й задля узурпації самої назви опозиції. Час викрив їхню нездатність бути тими, за кого вони прагнуть себе представляти. Це не розколювання, це – вимушена ампутація паразитичних членів, усвідомлена необхідність!

Вони злили своєю безпорадністю Майдан та протестно-повстанський вибух нації й тепер настав час вже народові злити цих політичних імітаторів, настав час на зміни, в тому числі й зміни провідників опозиції».

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА