hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


25 грудня 2013 р.

«Чхали ми на його (їхнє) вибачення! Що ж, доведеться вказати їм на "вихід"!»

«Ю.Луценко зі сцени львівського Євромайдану попросив вибачення за те, що команда Ющенка "підвела" народ після Помаранчевої революції.

А міністр МВС і син комсомольсько-партійного вождика місцевого рівня просив вибачення за повний термін ув'язнення УНСОвців за "Україну без Кучми", а просив вибачення за побиття "Маршу УПА" тощо?! А за те, на що вони намагаються перетворити (і частковово вже перетвори ти) цьогорічний листопадово-грудневий зрив Українського Народу, і наслідки для кожного активіста, якого вони робили чи називали радикалом-провокатором тощо, як і подальші наслідки для тих, хто був і є на нинішньому Майдані, він (і ще, щонайменше, трійця його подільників) покаятися не бажає?!

Чхали ми на його (їхнє) вибачення!

Вибачення?! Ні! То не приватна образа, за яку просять вибачення! То - політичне кидалово і у ЄС, про що так часто теревенять наші "опозиціонери" "євроінтегратори", як і про політичну відповідальність, це означає - відхід з політичної арени, або самовільний, або - за примусом, через ігнорування громадян! Схоже ці лідери цієї "опозиції" такі ж європейці на словах, як і Янукович (як два боки однієї монети), і ніхто з них від політики (в їхньому розумінні вона має багато нюансів та аспектів) йти не збираються, хоч такі ж політичні банкрути, як і ПР.

Що ж, доведеться вказати їм на "вихід"»

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА