hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Думки експертів

У поганому патріотизмі винна бідність

Crimean annexation Опубліковано: У поганому патріотизмі винна бідність // Кременчуцький Телеграфъ. – 2013. – №8. – 21 лютого. – С.9.

Незважаючи на хвилі патріотизму, які ми постійно спостерігаємо в телевізорі та інтернеті, кількість свідомих патріотів, м’яко кажучи, мала. Так, за оцінками українського уряду, серед молоді віком 18–29 років показник готовності до еміграції становить 50,4%, а у віковій групі 30–30 років – 42,4%. Майбутнє нації просто хоче втекти звідси. Це реальні цифри із прийнятої Концепції патріотичного виховання населення на 2013–2017 рік. Злякавшись їх, можновладці вирішили щороку виділяти по 40 млн грн на «підвищення рівня патріотизму» старими «совковими» методами. На думку експертів, покази фільмів про Велику Вітчизняну війну та фестивалі на військово-патріотичну тематику не зарадять.

– Загальновідомо, що готовність до еміграції викликана не відсутністю патріотизму, а неспроможністю реалізувати себе в Україні, тотальною корупцією, відсутністю місця працевлаштування чи низькою заробітною платою, – каже Павло Гай-Нижник, доктор історичних наук Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім.І.Ф.Кураса Національної академії наук України. – Зважаючи на реалії сьогоднішнього життя, влада має не звинувачувати людей у відсутності патріотизму, а розв’язувати поточні соціальні, правові та економічні проблеми.

Низький рівень патріотизму криється в бідності, впевнена голова фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна.

– Досі третина українців найбільше боїться голоду, – заявила експерт в ефірі «5 каналу». – Молодь не бачить перспектив, розуміє, що не зможе купити навіть житло, тому виїжджає. Люди відчувають, що не впливають на ситуацію в країні, а отже не відповідають за те, що відбувається.


 
БУЛАВА Youtube Youtube