hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


11 січня 2014 р.

«Однією з потенційно можливих внутрішніх загроз Майдану,
є й ті хвороби, які можуть, немов віруси, розвинутися у ньому самому»

«Однією з потенційно можливих внутрішніх загроз Майдану, є й ті хвороби, які можуть, немов віруси, розвинутися у ньому самому» Павло Гай-Нижник

«Однією з потенційно можливих внутрішніх загроз Майдану, є й ті хвороби, які можуть, немов віруси, розвинутися у ньому самому. Однією з них може стати вірус власної пафосності, таке собі усвідомлення власної значущості, надто – завищена температура самооцінки рядовою його клітиною чи керівним членом нижчого рівня, що цілком може зашкалити до рівня чванства та самоуправства з огляду на їхнє віддалення від мозкового центру й безпосереднього контакту із зовнішнім, не завжди лагідним світом великого міста. Тож невмотивований (невиправданий) спонтанний, хоч і локальний, вибух грубощів (агресії) цілком можливий й у вигляді психологічного зриву серед окремих учасників Майдану чому побічно й прямо може сприяти довготривала напруга статичної боротьби та штучно втілювані із ззовні технології влади.

Такий психологічний вірус цілком може уразити ці нервові кінцівки організму Майдану, позаяк цьому побічно сприяють не лише довготривала напруга нервів усіх учасників протистояння, а й елементарні людські слабості та вади чоловічої натури, і мозковому центру Майдану необхідно щодня про це пам’ятати, аби подібний потенційний вірус не став і його діагнозом.

Варто розуміти, що увесь цей складний організм Майдану не є чимсь одноликим і запрограмованим, а усе ж таки складається з окремих людей, які потребують не лише їжі, видовищ та ідеологічного зарядження, але й розрядки, ретельної перевірки та щеплення від прогресуючих за такого клімату та обставин потенційних хвороб переоцінки власної значущості, відчуття безкарності й, водночас, вершителя справедливості, а отже – схильності до межі локального самоуправства, ілюзії мінігосподаря мініобійстя, хвороби власної значущості й незамінної генеруючої сили усього процесу, що зумовлює елементарне чванство, нахабство й зухвалість.

Подібні рецидиви можуть траплятися і потребують упереджувальних щеплень, а за наявності – негайного втручання вищих і здорових сил Майдану, позаяк загрожують уразити ознаками таких вірусів інших його членів, а відтак і суспільною ізоляцією усього організму, якщо вчасно не лікувати окремі його органи чи не ампутувати від нього безнадійно хворих на подібні гангрени адептів».

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube