hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


12 січня 2014 р.

Левами керують віслюки?

«За що, за кого і чому» Павло Гай-Нижник

І все ж таки не зрозуміло: лідери цієї опозиції (наголошу – політичні діячі, які претендують на провідні державні посади) чи то втратили здатність логічно мислити, чи намірено придурюються. Так, наприклад, А.Яценюк сьогодні на Майдані заявив: "У нас є ключове звернення до наших західних партнерів: прийшов час дій. Час слів завершився. Перший, хто повинен бути в списку на санкції Заходу, це міністр внутрішніх справ Захарченко і вся їхня банда, яка давала команду бити людей".

Повторюється стара пісня на новий лад, що плутано співалася там же в листопаді–грудні 2013 р., коли, попри звинувачення у злочинності режиму Януковича, опозиція вимагала відставки Азарова. Тепер вмикаємо логіку, яка дивним чином чи не постійно зраджує "вождя" Арсенія. Скажіть, на милість, а що Азаров кермує усім тим, що твориться в країні, чи – Янукович; і чи від його відставки політичний та економічний курс режиму, яким все ж таки керує виключно Янукович, змінився б? Чи це була гра?

А відтепер же головний "демон", знову ж, не узурпатор Янукович і навіть не голова уряду Азаров, а міністр МВС Захарченко. Він що, де-юре (хай навіть номінально) сам приймав рішення про побиття протестувальників чи він зухвало свавільничає без відома (і, відповідно, без узгодження і кивка: "мочи") самого Януковича?! Ви у це вірите? Ні? А от Яценюк, очевидно, вірить, бо саме Захарченко тепер джерело зла, а не Янукович. Який же ж тоді з Януковича диктатор-узурпатор? Виходить (за версією Яценюка і опозиції), що президент невинна маріонетка, а може й жертва (тільки тепер вже не страшного і підступного Азарова, а кровожерливого Захарченка). То коли Яценюк бреше, коли виставляє перед США (вимагаючи санкцій) джерелом свавілля режиму – Захарченка (згадаймо, раніше ним був Азаров, а потім Клюєв), чи коли кричить у мікрофон, що Янукович – узурпатор? Санкцій для Януковича і сім'ї не вимагається?! Отже президент невинний?!

То чому ж 10 днів на забезпечення звільнення учасників протестів висуваються саме Януковичу, він же, виходить, – не контролює свавілля силовиків і суддів. Чи контролює все ж таки? А де-юре на яких законодавчих підставах він має право наказувати суддям звільняти ув'язнених (затриманих)? Не має права, проте – він же ж диктатор й що він скаже, те й зроблять, скажете? Але ж Яценюк і опозиція своїм зверненням до США щодо санкцій, де чільне місце зайняв Захарченко, фактично це заперечують. Дива? От і я про те ж. Отже Януковича "знімають", "повалюють" і "звинувачують" лише на словах, задля ока народного? Схоже на це...

А ще схоже, що лідери цієї опозиції грають з народом нібито в одній команді, але, все ж таки, не зовсім в одній (а в своїй й частково з кимось ще й з іншої), і з народом не грають, а граються, і у різні ігри (при цьому у піддавки для тих, хто нібито на протилежному боці барикад, й шулерують з тими – хто по цей).

Дав 10 днів... А якщо той не послухає, або просто не сприймає грізного Арсенія всерйоз, адже "вождь опозиції" вже стільки років просторікує погрозами режиму (і повстання оголошував, і грозився імпічментом, і поваленням, і революцією), а в підсумку робить лише пук за пуком. Сміх та й годі. Ну і хто ж цього балабола налякається? І взагалі: а якщо "ні", то що?

22 січня Арсеній Петрович збирається повести людей на Банкову, аби вручити Януковичу свої вимоги... Думаєте – логічно? А от ні. 22 січня – свято і вихідний день, то ж в АП Януковича, звісно ж, не буде. Гадаєте Яценюк про це не знає? Знає, ще й як. То де ж логіка і сенс як таких заяв, так і дій, якщо вони взагалі будуть. Пан Яценюк дивним чином обирає дні походів з вимогами до президента тоді, коли заздалегідь, знає, що того в Адміністрації не буде. Пам'ятаєте, як він ходив до нього тоді, коли той був у Китаї?... І що ж це коїться з Арсенієм Петровичем?...

А опозиція в особі Яценюка ще не вигадала що.

Ні, виборами налякають...

А ще страйком? Це вже який раз за час Майдану страйк оголошують? Збилися з рахунку? Я теж. А хто страйкувати буде? Вчителі, лікарі? Ні. Чи може бабусі на базарах, аби позбутися останньої копійки на життя, чи жевріючий малий бізнес, аби остаточно померти? А може фабрика "Рошен" застрайкує, покаже приклад усім іншим! Сумніваюся. Отже, знов непродумана мильна бульбашка на словах.

А ще можна полякати прогулянками по колу (із фотками у соцмережах) туди сюди (до першого суттєвого кордону "Беркуту" і назад), і от – віртуально Межигір'я "взяте" і "тремтить".

Ні, Майдан не стоятиме! Він збере чергове Віче з черговими галасливими й нічого невартими погрозами режиму!

То ж уся надія на Америку і ЄС та їхні санкції – не для Януковича і сім'ї, ні, – для Захарченка та чиновників.

От і все, є у "революції" (Майдану) початок, нема у опозиції кінця. Як і чогось іще.

І лідери опозиції ще й бідкаються, що влада їх нібито не помічає.

А тим часом країну кинуто водночас у продумано керований хаос і вибірковий терор, у свавілля злочинності й, в той же час, посилення диктатури, розгул беззаконня й безкарності і, водночас, у каральні оргії помсти влади через надзаконні прокуратуру, МВС та суди. Режим п'яніє від запущеного маховика репресій й терору під патріотичні пісні Майдану й звичні мантри лідерів опозиції, яка імітує боротьбу та спротив в надії дотягнути до виборів (поки люди не послали їх на..., скажімо, їхні ж палаци).

То ж, милі наші й суворі лідери опозиції, уточніть: хто все ж таки уособлює злочинний режим, проти кого (чого) ви боретеся (чи імітуєте боротьбу), коли оновите репертуар, для чого ви вилазите кожного дня на ту сцену і коли у ваших словах та діях з'явиться логіка, користь (не тільки для вас) і сенс?

P.S. Угу ж, розкольник, провокатор, троль, проект влади тощо. Так-так, не сперечаюсь, адже не логічно й не має сенсу вам заперечувати.

І не треба зіскочувати від відповідальності (і від відповіді – теж, адже ви успішно провертали цей трюк останні роки), не мені поясніть – НАРОДОВІ. А ще краще покажіть (тільки не ту комбінацію, яку ви скручуєте для нього повсяк час й тримаєте у кишені).

І без образ, ви ж народні лідери народної опозиції, ви – європейські політики (так?), тож критику сприймаєте з вдячністю й врахуєте у подальшій діяльності (так?).

Радити вам нічого не берусь, бо куди нам, хлопам, до вашого колективного і індивідуального Разуму. Та й не почуєте ви тих порад (і не тільки моїх, бо й раніше не чули нікого, окрім підлабузників партійних і самих себе – великих і неперевершених), бо поради чиїсь (ЄС і США – не рахуємо) потрібні Вам, як політикам – совість.

І ще. Після Першої сітової війни казали, що на ній левами командували віслюки. Але справа полягала в тому, що генерали, які були здатні керувати в нових умовах війни (коли з'явилися кулемети, танки і літаки) ще не народилися. Може це й наш, тільки політичний, випадок.

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube