hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


17 січня 2014 р.

ВИБОРУ НЕМА: НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНА БОРОТЬБА!

«Вибору нема: Національно-визвольна боротьба!» Павло Гай-Нижник

Після маніпуляцій правлячого угрупування та його приспішників у будівлі, що має назву «Верховна Рада України», і в якій донедавна мав засідати представницький і законодавчий орган, обраний Українським Народом, що мав би захищати й представляти Його природні та законні вольності та права, громадяни України мають усвідомити, що в їхній країні представницького і законодавчого органу, що представляє їхні і державні інтереси, не існує.

Після наказів і заходів, а також підписання вчорашніх та інших актів, прийнятих цією групою осіб, громадянином Януковичем, що, тимчасово перебуваючи на посаді Президента України, мав би бути гарантом народовладдя, а також прав і вольностей Українського Народу, що тимчасово доручив був виконувати йому ці обов’язки, громадяни України мають зрозуміти, що інститут Президенства в Україні знищено.

Після прийнятих актів та вчинених дій угрупованням осіб, що називають себе законно обраною владою України, й розчавленою ними судовою системою, громадяни України мають визнати, що Закон в їхній країні попрано, а Права Людини нівельовано.

Таким чином усі політичні діячі Україні та її громадяни мають твердо і відповідально заявити, що кожен окремо і усі разом, відмовляються, допоки вищевказане угруповання перебуває при владі, брати будь-яку участь у будь-яких виборчих процесах взагалі й у виборах Президента України зокрема, позаяк:

- в Україні не існує виборів і права вибору;

- в Україні не існує представницьких органів усіх рівнів, втому числі й вищого представницького законодавчого органу, куди б було балотуватися;

- в Україні не існує народоправного вибору глави держави;

- в Україні не існує інституту Президенства;

- в Україні не існує Закону і Права;

- в Україні не існує Держави українського народу.

Разом з тим увесь Народ України має мовити своє Слово, яким сказано буде, що лише він єдиний, за Законом Божим, за Спадком Предків, за Правом Людським, є господарем і оборонцем, суддею і вершителем правосуддя, єдиною і довічною владою на цій Богом даній Йому землі!

Політичну опозицію, яка існувала до цього часу й виявила свою розумову, вольову і моральну деградацію, звільнено. Звільнено до завершення її якісного та світоглядного очищення й цілковитої кадрової зміни. Майдан декласував українських політиків, як провладних, так і від опозиції.

Нові Зміни принесе боротьба! Ми – на війні!

Народ України вважає себе вільним самому обирати й чинити усі належні акції та заходи в ім’я оборони природних своїх Прав і Вольностей, з метою захисту своєї попраної Честі та Гідності, задля відновлення власного Народовладдя та Української Соборної Самостійної Держави, а тому – розгортає необмежену за теренами, часом та обсягами НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНУ БОРОТЬБУ, єдиним завершенням якої буде лише Його, – Українського Народу, – остаточна і безкомпромісова перемога!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! Смерть ворогам!

Слава Державі! Українській Державі!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube