hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


20 січня 2014 р.

«Хто є хто» і «хто є з ким і за що»

«За що, за кого і чому» Павло Гай-Нижник

«Що не день дивуюся отим трьом так званим лідерам опозиції, хоча, принципі, події останніх двох місяців стали і для них і для народу лакмусовим папіром, який виявив "хто є хто" і "хто є з ким і за що".

Так от, в одного проявилася абсолютна відсутність ознак як політичного діяча, так і захисника народних інтересів, про які і він і його два співлідери так полюбляють заявляти з будь-якого приводу (і без приводу).

Інший, що вже кілька років поспіль стверджує, що організує і очолить національну й соціальну революцію, взагалі десь зник (окрім виступів на Вічах, на яких, як інші, говориться в принципі одне і теж без явного креативу та оригінальності думки).

Третій, навпаки, тільки те й робить, що без кінця погрожує пальчиком усім і уся, вигадуючи при цьому кожного разу нові плани дій (ніби вони попередні плани вже втілили в життя?) та нові вимоги-ультиматуми владі (а попередні були хоча б часткового задоволені владою чи дотиснуті опозицією?). І явно задоволений від самого себе.

А де сенс у всьому цьому хоча б раз хтось з них задумався?

Кого тепер звільнятимуть віртуально ці "вожді"? Кого завгодно, тільки не Януковича!

Санкцій до кого вимагатимуть? До кого завгодно, тільки не до Януковича!

Конституцію вони сядуть і писатимуть у Будинку профспілок! А виконання цієї домоглися? Тож як нову узаконуватитиме?

Підписи збирати хтять. Ходіть по колу й підписуйте хоч мільярд. А толку!

Де практична і політична доцільність.

Де ви, панове "вожді" опозиції були, коли вночі 19 січня на Грушевського був кількагодинний бій людей, інтереси яких ви нібито обстоюєте, з режимом, який ви нібито прагнете повалити? У танку? Отож.

І не важливо вже, що ви були проти силових акцій, важливо, що коли по молоді почали стріляти, гатити водометами й закидувати гранатами - ви туди негайно не прийшли!

Тож не смійте заявляти себе лідерами народної опозиції та захисниками того народу! Бо ви ними не є і ніколи не були. Окрім себе та своїх амбіцій ви не бачите нікого й нічого!

Ви вожді своїх страхів, чванства та політичної жадоби.

А чи є (чи буде) сенс у цих переговорах, які вам він пропонує? Вкотре! І з ким говорити? З професійними шулерами, кидалами та "тітушками-янукушками" від влади? Мета?

Добровільна відставка усіх і перевибори Президента? Лідери опозиції що, вибачте на слові, йолопи?

Вони достояться до того, що їх не матюкати й засвистувати скоро будуть, а стягувати зі сцени і гнати крізь коридор народної ганьби, через тунель їхнього чоловічого боягузтва, по стежці революційних імітаторів на дно політичного банкрутства».

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube