hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


20 січня 2014 р.

ЩО СКАЗАВ ЯНУКОВИЧ 20 січня НАРОДОВІ

«За що, за кого і чому» Павло Гай-Нижник

«Для тих, хто погано чує: у сьогоднішньому своєму виступі Янукович відкрито заявив, що помітив повстання народу 19 січня, а ще – що він не має наміру дослухатися до його вимог й застосовуватиме силу знов і знов, і саджатиме й саджатиме, і брехатиме й брехатиме!

Для тих, хто погано бачить: попри свої чергові заяви про нібито готовність до перемовин й круглих столів, попри чергове запевнення у ставленні з розумінням до протестів на Майдані, Янукович вкотре показав, що чхати хтів на свої ж слова й вже друкуються підписані ним антинародні терористичні закони, а ще – що він не має наміру дослухатися до народних вимог й застосовуватиме силу знов і знов, і саджатиме й саджатиме, і брехатиме й брехатиме!

Для тих, хто має погану уяву: попри те, що Янукович вкотре запевнив, що прагне демократії та законності, він цілеспрямовано й монотонно будує диктатуру та готує нові камери для вас і ваших дітей, а ще – що він не має наміру дослухатися до ваших вимог й застосовуватиме силу знов і знов, і саджатиме й саджатиме, і брехатиме й брехатиме!

Почуйте! Побачте! Дійте!»

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube