hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


23 січня 2014 р

СВОБОДУ НЕ ВИПРОШУЮТЬ, А ЗДОБУВАЮТЬ!
ПЕРЕМОГУ НЕ ВИМОЛЮЮТЬ, А ВИБОРЮЮТЬ!

«За що, за кого і чому» Павло Гай-Нижник

«Хтілося б запитати у тих, хто проголосив себе лідерами опозиції: ви, панове, що, сліпі, глухі чи просто придурююєтеся?

Нас викрадають і катують! Нас б'ють!

Нас відстрілюють і розстрілюють!

Нам – людям, Народові України, оголосили війну! Ми на війні!

А ви йдете до головного вбивці, подаєте і тисните йому руку!

З ким ви пішли розмовляти!? Вкотре!

Ви вимагаєте у нього звільнення заручників? Не вимагайте, а беріть бійців і звільняйте!

Ви робите своєю бездіяльністю і імітацією боротьби заручниками увесь народ, заручниками свого політичного "его", заручниками своєї нерішучості та первинного страху програти і втратити все!

Досить теревеняти язиком, досить клянчити у ката змилування!

Досить торгуватися! З ким ви торгуєтеся?!

Втріться, сплюньте і починайте контрнаступ, зробіть летючі загони, змусьте їх боятися вільно пересуватися, акції відплати мають розпочатися негайно і не припинятися до остаточної (остаточної!) перемоги!

Яценюк (ти страшний лише у смішних анекдотах, окрім як ляпати язиком ти ні на що не здатний). Думати ти теж розівчився, а діяти ніколи й не міг! Вступись! А краще іди геть, звіздун!

Тягнибок, вступись, бо не відповідаєш за власні слова. Роками, ходячи зі смолоскипами та мікрофонами, ти обіцявся розпочати національну і соціальну революцію! Революція давно почалася, триває національно-визвольна боротьба, ми на війні! Вже! Ти цього якось не помітив? Де ти? На сцені? Ти верещав, що "рука не здригнеться"! Та вона й не підіймалася, а здригнулася, так і не стиснувшись у кулак, так і не стиснувши автомат! Зійди зі сцени, зачекай до спокійніших часів, коли знов маршами прогулюватися можна буде.

Кличко, забудь про президенські вибори, бо вибору вже немає. Ти боєць. Тож зроби свій вибір! Збери свій штаб, як політично-ідеологічну частину, так і військово-оперативну, і починай діяти!

Досить безглуздо стояти на Майдані, досить безглуздо битися головою об щити "Беркуту" на Грушевського. Завдайте зкоординованих, синхронних ударів у відповідь по усьому Києву! Вдень і вночі! Перенесіть війну на їхню територію!

Настав час на дії! Скількох ще має бути ув'язнено!? Скільки людей ще має зникнути!?

Скільки людей ще має бути закатовано!? Скільки вам ще потрібно трупів, аби усвідомити, що свободу не випрошують, а здобувають! Перемогу не вимолюють, а виборюють!»

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube