hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


25 січня 2014 р.

«ВОНИ – НАСТУПНІ!»

«За що, за кого і чому» Павло Гай-Нижник

«Загальна декларація прав людини, прийнята резолюцією 217 А (III) Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року: «приймаючи до уваги, що необхідно, аби права людини охоронялися владою з метою забезпеченн того, щоби людина не була вимушена долучатися, в якості останнього засобу, до повстання проти тиранії та пригнічення».

Скажіть мені, на милість, а чим займаються правники-юристи нашої офіційної опозиції? Чи може вони розівчилися робити свою роботу, як і їхні патрони-депутати, чи купили свої дипломи.

Чи вони не знали, що згідно із постановою від 27 лютого 1991 року №49 «Про затвердження Правил застосування спеціальних засобів при охороні громадського порядку», водомети не можна застосовувати при температурі нижче 0 градусів.

Віднайти ще купу вітчизняних і міжнароднх правових актів на захист Майдану і права на повстання? Не кажу вже про Конституцію або ж природне право тощо.

А може їм просто байдуже... Адже мета у них інша: вирвати свій клапоть влади.

Втім, нині то вже не має сенсу. Це – наша війна! Це – ми повстали! Це – нам тепер вже немає шляху назад!

Їм ми пригадаємо усе пізніше, коли переможемо. І стояння, і провокації, і брехні, і зради, і боягузство, і бездіяльність, і смерті наших побратимів, частина провини за які теж на їхній совісті.

Вони – наступні!»

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube