hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


28 січня 2014 р

Навіщо їм повернення Конституції 2004 р.?
(спонтанна нотатка про трутнів та крутіїв)

«За що, за кого і чому» Павло Гай-Нижник

На тлі свавілля режиму Януковича та цілком обгрунтованого гніву народу, що розпочав національно-визвольну боротьбу, наші політики розпочали новий виток оббріхування народу. Людям намагаються втовкмачити в голови думку про нібито життєву необхідність повернення до парламентсько-президентської республіки.

Для початку хотілося б аби наші так звані лідери так званої опозиції розповіли про свою херойську позицію на перемовинах з Януковичем, після чого вони з переляку дружно напилися, а один з цих політичних імітаторів по п'яні почав чесати, як завжди, бо подібні дурки він меле й по тверезяні, що дає президенту 24 години і "якщо куля в лоб, то – куля в лоб". От блазень! Він обіцяв якось і імпічмент, і 22-го січня повести Майдан до Адміністрації президента, і врешті останній його ультиматум про 24 закінчилися пуком. Минуло усі 48 годин і трійця знов пішла тиснути руцю тирану і узурпаторові. Принципові до всрачки.

До речі, а чому у той день (ну, як напилися) вони не розповідають, як Яник виходив то в одну кімнату (там були "регіонали"), то – в іншу (там були великі люди з ФСБ; так, так – сам Сурков вже кілька днів перебуває у Києві). Так от безстрашний Яценюк там втрачав з переляку свідомість, а Тягнибок з тієї ж причини почав здавати інших, мовляв я нічого не казав, не робив (тіпа я не я і хата не моя). Одним словом фішка була така: коли накажете шпалєри вилизувати.

А Конституція їм потрібна не для реформ в країні (вони просто не здатні мислити новими категоріями), а для дерибану держави й можливостей втяти частину влади. Згадаймо скільки вони грошиків позаробляють за кількамісячну спікеріаду. Забули? А згадайте скільки місяців країна перебуватиме заручником обрання прем'єр-міністра та міністрів і які впливи відтоді матимуть партійні функціонери та олігархи. Забули?

Чи ви, люди добрі, забули, що партії в Україні то – або бізнес-піраміди, або мафіозні структури, або ж і те й інше разом. Ви уявляєте як вони роздиратимуть владу, державу й країну, яка остаточно буде таємно поділена на удільні князівства та сфери впливу (як і державні структури та уся влада).

Вони апелюють до диктатури Януковича, прикриваючи нею свої шкурницькі наміри. Не більше і не менше. А що, слабо було цим політичним імпотентам розробити й прийняти умови та механізм втілення імпічменту?!

І ці ононісти хтять, аби ми їм повірили, що коли вони врешті дорвуться до омріяних посад та влади вони змінять країну і державу? Вони елементарно не спромоглися розробити й прийняти закон та порядок введення механізму імпічмента президенту!

Мене взагалі, відверто кажучи, непокоїть інтелектуальний рівень та державницько-політична зрілість цих та інших претендентів на булаву, а надто того, хто найдебеліший з них (чи його оточення саме на це і розраховує?).

Вони як наперсточники від політики знов прагнуть обдурити народ, який своєю кровью і смертями рятує державу і власні вольності та права. І кров ця та смерті є не лише на руках режиму Януковича, але й на совісті цих нездар, які оголосили себе лідерами цієї пустопорожньої псевдоопозиції.

Насправді ж ці шулера обрали найпростіший й найтупіший метод аби не працювати мізками і не втомлювати себе реформою цілої держави – імітувати перетворення в країні, а заодно й здобути можливість маніпулювати владою і заробляти копійчину безперервно – повернутися до Конституції 2004 року. Влада належатиме усім і нікому водночас й кожен матиме відмовку, киваючи на іншого, що він не мав можливості та повноважень щось змінити тощо. Ви забули як ми вже нарікали на такий політичний статус-кво?

Вони давно забули про совість і про політичну відповідальність, вони давно забули для чого вони були обрані президентами і народними депутатами, вони давно забули про вас. А ви про це не забули? Ви їм ще вірите? Я й не вірив ніколи, а Майдан як лакмусовий папір ще раз підтвердив, що ця самопроголошена опозиція є збіговиськом торгашів, спекулянтів, крикунів, бариг, брехунів та політичних імітаторів.

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube