hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


21 лютого 2014 р.

Жоден світовий лідер жодної держави
не назвав Януковича прямим і однозначним словом – убивця!

Жоден світовий лідер жодної держави не назвав Януковича прямим і однозначним словом – убивця!

Не варто самообманутися, вкотре! Влада і депутати від ПР, ті які сьогодні були у ВР, Янукович, Захарченко та компашка вже перейшли свою межу неповернення. І вони це чудово усвідомлюють і усвідомлювали! Вони знали на що йшли! А значить передбачали наслідки! Вони йтимуть до кінця, а сьогоднішні розмови і голосування – лише спроба знову затягнути час і вкотре ошукати Захід і брехати усям й уся! Усі ці писульки у Раді були зроблені також і для збереження видимості готовності до компромісу. Їм вдавалося це досі і вони сподіваються провернути цей трюк знов.

Не варто надто розраховувати на парламентську опозицію, яка вкотре після гучних промов зливала Майдан (інша справа, що їй це не вдалося). Чому вони в Раді оголосили перерву, не довівши усю справу? Чому дали змогу регіоналам утікти? Чому не працювали усі там безперервно цілу ніч? У нас усіх і в країни що – надто багато часу?

Чи може Ви вірите, що трійця опозиціонерів навіть якщо б і прийшла до влади, – пересадить усіх їх? Я – не вірю. А де був під час розстрілу людей отой "якщо куля в лоб – то куля в лоб"? Наші опозиціонери й надалі говоритимуть про злочинну владу, оголошуватимуть ультиматуми, а насправді знов і знов подаватимуть руку Януковичу і ходитимуть до нього на переговори.

А де олігархи та їхі люди-депутати, чому не заявили про свою позицію? В цій державі, у державі, якою править диктатура й олігархат, їхня чітка позиція є не лише показовою, а й важливою.

Не забувайте, що ані Янукович, ані Захарченко не відкликали свої розпорядження!

Чи самостійно вони приймають рішення? Реально – Кремль! Яка мета Москви? Сюди вже летить посланець Путіна. Їхня політика – відома, як до України, так і ставлення до повстанців. Забули про Грузію? З якою метою в Криму терміново збирають свою Раду?! Не міркували? Чому риторика Колесніченка, Гепи, Допи та інших залишається незмінною? Чи зграї "тітушок" відкликані й вже не спаяні з міліцією? Гадаєте "Беркут" виведено з Києва? Чи львівський "Беркут", скажімо, розвернув зброю проти влади? Ні, він попросився виїхати додому!

Санкції ЄСу започатковуються тоді, коли вже для нас – пізно, для Януковича і Ко – це вже не тиск, а очікувана реальність. Чи рахунки заморожено? Чи блакитні шоломи готуються до висадки в Києві? Чи Рада Безпеки ООН розглядає реальні кроки щодо України? Чи лідери ЄС вже полетіли в Кремль і розмовляють зі справжнім дерижером – Путіним? Ні. Цинічний Захід цинічно намагається емітувати жорсткі дії... на словах. Чи заявили європейці про те, що Янукович, як єдина всебічно відповідальна особа за події, що відбуваються в Києві та державі, – тиран, що втратив легітимність? Ні! Гадаєте, на Чаушеско вплинули б санкції? Отож! Натомість Ештон нині заявила, що допускає й те, що постріли "Беркуту" могли бути спровоковані іншою стороною. Не дивує?

А Росія кричить про спробу державного перевороту! А Мєдвєдєв (прем'єр-міністр РФ!) хіба не сприяв владу України до ескалації бійні, коли закликав режим Януковича не бути ганчіркою? І Захід не протестує, а Путін каже Меркель відкритим текстом, що на Майдані – терористи!

А чи не змовляються трійка великих гравців на європросторі (США, ЄС та Росія) про сфери та поділ впливу над Україною? Дуже схоже. І виглядає як реальний шанс досягти у цьому бажаного, адже усі мають впливи тут і своїх ручних політиків, і усе виглядатиме як компроміс в ім'я збереження України та подолання кризи. От такий міжсобійчик. І в стилі сучасних правил ведення геополітики. І жоден світовий лідер жодної держави, до речі, не назвав Януковича прямим і однозначним словом – убивця!

І це також впливає на зухвалість Януковича. Хіба що відкупиться від усіх поступками, але збереже владу й підстрахується гарантіями. От і міркуйте...

Зливають вже не Майдан, зливають Соборну і державну Україну!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube