hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


1 березня 2014 р.

Негайні рішення!

Негайні рішення!

НЕГАЙНІ РІШЕННЯ:

1. Визнання Україною себе й стані неоголошеної війни з Росією, як з агресором і державою-терористом.

2. Оголошення військового стану.

3. Оголошення загальної мобілізації.

4. Розпочати негайний збройний спротив окупаційним військам Збройними силами України, військами СБУ та спеціального призначення.

5. Офіційний запит про надання негайної військової допомоги від ООН та країн-членів НАТО.

6. Офіційний запит про надання негайної військової допомоги до окремо кожної дружньої Україні держави.

7. Вимога до світового співтовариства про введення щодо Росії ембарго на закупівлю російських газу та нафти, запровадження економічної блокади Росії.

8. Закликати українську діаспору розпочати цілодобовий, безтерміновий тиск на свої уряди проти російської агресії щодо України з вимогою надати усілякого роду допомогу українському народові.

9. Перейти в інформаційну цілодобову атаку англійською, французькою та російською мовою (розірвати інформаційну ізоляцію).

10. Розпочати перегляд і підготовку до скасування Харківських угод.

Необхідно оперативно прийняти рішення про легалізацію
патріотичних українських парамілітарних організацій

Щодо питання про загальну мобілізацію. З огляду на стан наших військоматів та відповідних служб Міністерства оборони, необхідно оперативно прийняти рішення про легалізацію патріотичних українських парамілітарних організацій й залучення їхніх загонів до безпосередньої співпраці (співслужби) із підрозділами Збройних Сил (як, наприклад, свого часу було зроблено у Сербії). Крім того, відповідно до вищезазначеного, ці парамілітарні загони мають бути конрольовано й підзвітно озброєні належною зброєю, що є на складах Міністерства оборони України.

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube