hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


5 березня 2014 р.

Я звинувачую!

Я звинувачую!

Я звинувачую!

Я звинувачую голову Верховної Ради і за сумісництвом в.о. Президента України, міністра оборони, голову СБУ, членів РНБО та інших представників верхівки української влади у злочинній бездіяльності, яка межує із зрадою Батьківщини, безвідповідальності і некомпетенції, що сприяють повзучій, але безупинній, окупації частини території України російськими окупантами та де-факто утвердженні в Криму маріонеточного терористичного режиму!

Влада, що ще нещодавно була так званою об'єднаною парламентською опозицією, яка свого часу завела Майдан у болото стояння, сепаратно зливала у безкінечних перемовинах із злочинцями від режиму Януковича українську революцію, фактично дала змогу тогочасній хунті зібрати сили й спровокувала врешті стримуваний ними запізнілий вибух національно-визвольної боротьби, що завершилася перемогою із сплатою сотень життів.

Нині ці ж діячі заводять у болото стояння, супруводжуючи його знову ж таки патріотичною риторикою та безкінечними перемовинами, тепер вже дипломатичними, українські збройні сили та національно-визвольну війну українців із зовнішнім ворогом, чобіт якого плюндрує нашу землю!

Це стояння знов надає окупантові час і можливості посилити свій збройний контингент і можливість 30 березня де-факто "легалізувати" свій маріонеточний окупаційний режим в Криму, або чим далі – тим стократ збільшити число жертв запізнілої війни за визволення Криму чи інших регіонів України до тисяч!

Це стояння ще більш ізолює оточені росіянами та їхніми терористами українські підрозділи, підриває психологічний, моральний і бойовий дух українського війська, ширить капітулянські настрої серед окремих кримчан та розчаровує людність у державницькій позиції та відданості ідеалам соборництва й лицарства нової влади України.

Навіщо вам Армія, панове гандисти?! Адже ви залишаєте її підрозділи у пастках напризволяще! Навіщо вам розвідка, панове імітатори, адже вона не бачить очевидного! Розпустіть їх, адже ви не даєте їм виконувати свій обов'язок та призначення перед народом і Батьківщиною! Ставайте на коліна і виклянчуйте в дипломатів посередництва, а до диявола волайте про доброчесність! Тільки хто ж з вами рахуватиметься..., адже ви – безхребетні.

Націю левів та героїв знов очолили віслюки та бариги?

Я звинувачую чинну владу у злочинному залишенні напризволяще українських військовиків, що опинилися в оточенні ворожих російських військових сил і міжнародних терористів, та у самоусуванні від своїх конституційних обов'язків – захищати громадян своєї країни, захищати Батьківщину від нападу агресора, захищати цілісність і незалежність України!

Я звинувачую діючу владу України в злочинній бездіяльності, у потуранні сепаратизму і в прихованій здачі частини української території агресору й окупанту – Росії та її маріонетковому терористичному режиму!

Я звинувачую діючу владу України у приниженні честі та гідності українських вояків та українського народу!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube