hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


19 березня 2014 р.

Готуйтеся до суду й кари за зраду Батьківщини
і злочини проти Українського Народу!

Я звинувачую!

Так званий в.о. президента України О.Турчинов, як і його колега голова уряду А.Яценюк, без кінця ляпає язиком, меле абсолютно безвідповідально. Висунув ультиматум... Кому? А що буде, якщо тебе пошлють (а тебе пошлють)? Що ти зробиш, клоун?! Підставляєш вкотре посаду президента, усю країну! Ти підготував акцію з порятунку заручників? Ні? То не роби (як свого часу Яценюк) пустопорожніх ультиматумів!

А ти, курва, разом зі своїм генштабом хоч одну директиву заблокованим військовим дав? А операцію по розброкуванню розробив? Пустобол!

Обурюєтесь тягатиною щодо директора Першого національного! А якого... він ще був на посаді!?

Де це видимо! Чому контр-адмірал Гайдук власною персоною поперся до Криму? ВІн що не знав, що там його пов'яжуть?! Де ваші кончені спецслужби? Ви – не державники! Ви – зрадники і лохи!

Ярема, Кузьмук та інші зібралися їхати до Криму – не пустили. А ви цього не знали? А де ви були раніше!

Боїтеся застосувати силу, яку і ви в тому числі знесилювали свого часу, то чому не було задіяно енергетично-економічних важелів тиску. Ви чим увесь цей час займаєтеся? По Європам і Америкам їздите? Самолюбованням?

Та цю агресію навіть малюк міг передбачити!

Дерибанете посади і перерозподіляєте майно, позичаєте бабло на Заході. Це все, що ви вмієте – зливати і профукувати усе й уся!

Ми пам'ятаємо як ви накерували країною після 2004-го! Ми пам'ятаємо до чого призвело ваше господарювання! Ми пам'ятаємо як ви цілий місяць відкритої агресії Росії проти України жуєте власні шмарклі й нічого не робите, окрім дурноватих заяв! Ви – так звана чинна влада – імпотенти, профани і зрадники!

Ви зливали Майдан! Ви злили Крим! Ви зливаєте людей! Ви зливаєте Україну!

Готуйтеся до суду й кари за зраду Батьківщини і злочини проти Українського Народу!

© Гай-Нижник П.П.    




 
БУЛАВА Youtube Youtube