hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


21 березня 2014 р.

Сьогодні заарештували одного з командирів загону Правого Сектору за часів Майдану, одного з лідерів організації «Білий Молот»

Я звинувачую!

Сьогодні (21.03.2014) "орли" Авакова заарештували одного з командирів загону Правого Сектору за часів Майдану, одного з лідерів організації "Білий Молот" на псе вдо "Горан". Шиють білими нитками замовлення та вбивство трьох ДАЇшниківу у ніч з 1 на 2 березня у Києві. Я безпосередньо курував цю організацію та загони, зокрема загін Горана, під час Революції Гідності й відповідально свідчу перед тобою, громадо України, що це підстава і початок нових зачисток! Хай заарештують і мене! Своє безсилля, як міністра, пан Аваков вирішив покрити в стилі хунти Януковича - миттєвим "розкриттям"... Відома тактика зі старих часів! Заодно і незручних активістів закриють! Усе до болі знайомо! Як нас і попереджали - настав час злиття патріотів Майдану і самого Майдану. Дєло Путіна-Януковіча жівьот і процвєтаєт!

22 березня о 12.00 перед КМДА (Київрадою) збираємо акцію протесту і прямуємо до МВС та суду, де поспішно будуть намагатися "закрити" потенційного повстанця проти нового режиму. Хто наступний?

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube