hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


6 квітня 2014 р.

Скільки нам потрібно годин, аби нагадати їм усім (і самим собі) про Майдан і про нову Революцію – про Українську Революцію та про новий етап національно-визвольної боротьби українців?!

6 квітня 2014 р. – Скільки нам потрібно годин, аби нагадати їм усім (і самим собі) про Майдан і про нову Революцію – про Українську Революцію та про новий етап національно-визвольної боротьби українців?!

Те, що коїть так звана «українська», так звана «влада», переходить усі межі терпіння, позаяк усе це настільки віддалене від державництва, врешті – від здорового глузду, що примушує замислитися не лише щодо адекватності політичного керівництва України, а й щодо явних ознак державної зради у діях, тепер вже й у діях нинішньої, Банкової, постреволюційного уряду та тієї ж зкурвленої (політично й національно) Верховної Ради!

Замість боронити усіма засобами приналежність до України Криму вони дерибанили посади й «потоки»! Крим безвільно й злочинно злили!

Замість боротьби із криміналом – вони зачищали Київ і Правобежежжя України від «Правого Сектору» та націонал-патріотів! Героїв революції злили!

Замість роботи над Лівобережжям України – вони щодня паслися у Західній Європі, клянчучи гроші й безперестанно займаючися самопіаром! Стабільність країни злили на понти перед Брюсселем та Вашингтоном!

Замість введення на Сході жорсткого контролю та правопорядку, вони граються під Києвом у Нацгвардію, витрачаючи народні кошти не на армію, а на потішні війська! Тим часом «Сокіл» не пролюстровано, «Титани» й «Грифони» знов при справі у тому ж складі, як і «Альфа», а «Беркута» перевдягнуті в основі своїй відпрацьовують перед новими господарями! Пам’ять Майдану зливають!

Замість арештів сепаратистів – їх затримують і відпускають! Замість наведення ладу й знищення терористів у Харкові, Донецьку та Луганську (і не тільки) вони граються у ліберастію, прикриваючись балаканиною про демократію, вони віддали східні й центральні області на відкуп олігархам, на вакханалію насильства та антиукраїнського терору! Тепер вже зливають українців на сході України!

Замість того, аби усіма силами і засобами, усіма методами і діями, придушити антидержавницькі заколоти та антиукраїнський терор і силою забезпечити державну й територіальну цілісність України та безпеку українських громадян, влада цинічно просторікує про свою готовність до захисту країни й тупо переймається власним місцем (та своїх кандидатів) після перемоги на виборах!

Іноземців (росіян) – до в’язниць за тероризм та агресію проти суверенної України, українців-сепаратистів (псевдоукраїнців з паспортами громадян України) – до в’язниць за державну зраду, сепаратизм та спробу державного перевороту!

Ультиматум на 5 хвилин (одночасно у всіх місцях заколоту) – і відкрити вогонь (і іншого роду силові дії) на ураження!

Партію регіонів і КПУ заборонити! Колишніх «ригів» («риги» колишніми не бувають) під суд й заборонити претендувати на будь-які державно-адміністративні посади!

Сепаратистам потрібно 48 годин, аби розіграти кримський сценарій російського вторгнення та анексії української території! Уся Україна (по селах і містах) бачила підготовку до подібних подій задовго до розгортання них самих, не лише громадсько-політичні діячі, але й пересічні громадяни, заявляли, попереджали, волали до влади про небезпеку! Лише наша (не наша) влада цього не помічала (або ж не хтіла помічати)! Лише наші оновлені (неоновлені) СБУ, МВС та усілякі розвідки вкотре бездіяли (або імітували якусь діяльність)!

Мета сепаратистів – дестабілізація, терор і страх; мета Росії – Херсонщина, Одещина, Миколаївщина (і лише потім Донбас і Слобожанщина, які мають варитися у хаосі); мета (імовірна) київських можновладців (яка партія нині при владі і хто її кандидат на президентських виборах?) – зірвати вибори, які вони апріорі програють, і приховане звернення (зачистка) паростків народовладдя під приводом війни з Росією, що дасть їм можливість утримати надалі владу й, водночас, поволі усувати активність політичних опонентів та погасити революційну енергію Майдану серед народу.

Скільки нам потрібно дати годин цим імітаторам, аби вони почали нарешті щось робити задля збереження соборної України, задля збереження УКРАЇНИ?!

Скільки нам потрібно годин, аби нагадати їм усім (і самим собі) про Майдан і про нову Революцію – про Українську Революцію та новий етап національно-визвольної боротьби українців?!

Тепер вже не лише проти чужоземних окупантів та шпигунів у керівництві держави, а й проти внутрішніх зрадників (чи просто боягузів та кар'єристів без національного почуття у серці та державницької думки в голові)!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube