hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


13 квітня 2014 р.

На жаль, ціною сотень життів, нині при владі в Україні
випадково опинилися торгаші та бариги від політики, а не державники,
боягузи і саботажники, а не герої, імітатори і зрадники, а не патріоти!

Так звана "антитерористична операція" - то якась гра в імітацію на показ для глядачів-лохів! Влада думає, що ми остаточно не співставляє події, слова та дії цих зрадників та боягузів.

Чому взагалі допустили подібний розвиток подій, адже був Крим і лише дебіли та зрадники не розуміли як розвиватимуться події. Тож розвідка та СБУ або саботує, або підіграє тим, хто розігрує такий сценарій.

Аваков віддає накази міліції не відстрілювати терористів, але бити хлопців-патріотів, які їхали протидіяти сепаратистам! Та він взагалі у Фейсбуці, здається, проводить більше часу, ніж безпосередньо займається справами. Пісатєль! Беркута, які не були покарані й ув'язнені за злочини під час Майдану переходять на бік колаборантів! Знищити як колаборантів - зрадників Батьківщини, що порушили присягу!

Турчинов - пастор диявола, вітає кримчан із звільненням від фашистів, погрожує терористам, а сам (блазень) тут же заявляє, що хто буде без зброї - покарання не буде! Кого ж тоді карати? Вони захоплюють, б'ють, вбивають, потім відкладають зброю у бік і... усе, вільні! То чи не вийдуть вони згодом знов?!

Живий щит, кажуть? Їх, тих тварюк з живого щита, туди хто запрошував (святий долар?)? Відкрити вогонь і знищити як колаборантів-шпигунів разом із терористами-агресорами іноземних військ! І більше не буде ніяких живих щитів!

Скільки амністувати зеків - 25 тисяч! Де мізки?! Знайшли коли і кого! Для чого? Отож!

Роззброїли батальйон Нац.гвардії! А на хрена ви його формували? А ось для чого: нівелювати Майдан, імітувати турботу про армію та відмити чергові кошти!

Проте вони гарно навчилися бити, саджати й відстрілювати тих, хто викриває їхні афери та тих, хто становить для них хоч якусь мізерну небезпеку! Очевидно, що такими вони вважають тих, хто був на Майдані, тих - хто творив вир революції й проклинав і засвистував цих сцикунів та зливних бачків, а зовсім не тих, хто напав на нашу Батьківщину і прагне знищення соборної Української держави!

На Україну напали не терористи, а сусідня держава-агресор - Росія! І агресія ця відбулася давно (не вчора і не позавчора), а ще з кінця лютого! Україна знаходиться у стані війни з Росією!

Нині триває друга фаза наступально-окупаційної операції військ і спецслужб Росії! Не розуміють цього лише ідіоти (сьогоднішня влада України), не бере на себе відповідальність за адекватну відповідь посіпакам окупантів боягуз (сьогоднішня влада України), роблять вигляд, що це не агресія, не відкрита війна Росії проти України лише саботажники (сьогоднішня влада України), не дають накази знищити агресора та колаборантів лише зрадники (сьогоднішня влада України).

Нажаль, ціною сотень життів, нині при владі в Україні випадково опинилися торгаші та бариги від політики, а не державники, боягузи і саботажники, а не герої, імітатори і зрадники, а не патріоти!

Сподіваюся (впевнений!), що час їх спливає! Переконаний, що відповідальності (і не тільки політичної) їм не уникнути!

Я вже писав у ФБ 6 квітня, що події на Донбасі (зокрема у Слов'янську) мають більш ширший і глибший план! Йдеться не про Донбас конкретно, який передбачено тримати у хаосі та страху, а про пробиття і забезпечення до дестабілізації й окупації Півдня України (широкої смуги від Харцизька-Маріуполя, а там величезні склади зі зброєю, залізничні розв'язки й летовища, через прорив з Криму, до Придністров'я). Кримський сценарій лише епізод з російських зазахань. Вони просуватимуться вглиб України допоки не отримають збройної відповіді! І цей аспект треба завжди мати на увазі!

Досить пустопорожніх ультиматумів! Досить балаканини! Негайний загальний наступ із застосуванням важкої техніки і гвинтокрилів та літаків! Повномастабна військова операція із застосуванням військ, в тому числі десантних, спецпідрозділів та спецагентів безпосередньо у містах, що були піддані атакам російських бойовиків. Самооборона має підтримувати лад у запіллі (в тому числі з Нацгвардією).

З озброєними бойовими спецназівцями-росіянами, армійцями-окупантами та мусорами-запроданцями мають битися не неозброєні люди, приречені апріорі на репресії та поразку, а українські спецпідрозділи та українська армія! Чи ідіоти від влади цього не усвідомлюють! Ніяких амністій сепаратистам та колаборантам, ніяких поступок окупантам! Досить!!!

Якщо ж влада у цю ніч на понеділок не розпочне масштабні бойові дії проти окупантів та захоплення чи знищення російських бойовиків спеціальними підрозділами, то з вівторка отримає повстання у Києві!

І хай не розповідають про війну з Росією, бо вони її не ведуть, а віддають місто за містом, село за селом!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube