hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


14 квітня 2014 р.

Ніяких компромісів з агресорами-терористами!

14 квітня 2014 р. - Ніяких компромісів з агресорами-терористами!

Національну гвардію (вірніше те, що залишилося від розпіареного проекту) в жодному разі не можна кидати на вибиття окупантів і колаборантів з місць, де вони вже закріпилися. Чому? А тому, що ті хлопці хоч і сміливці, але не підготовлені для такого роду штурмів та ще й проти спецназівців з ГРУ та роками тренованих терористів-окупантів! Це буде бійня і б ійня для українських хлопців!

Питання: де спецпідрозділи МВС?

Відповідь: два місяці балаканини, а не роботи призвели до того, що їх катастрофічно не вистачає, або ж вони елементарно відмовляються іти у бій.

Питання: де ця армія міліцейська, яка навіть після прочистки, мала би залишитися досить великою і для чого міністрові внутрішніх справ починати формувати загони з патріотів, яких він ще нещодавно роззброював і розганяв?

Відповідь: якісної чистки лав бійців МВС не відбулося (усе було на словах), а отже - вони або саботують, або їм не довіряють, бо бояться ганебної для нової влади зради. Ці загони патріотів, після зачисток тими ж силами МВС, на Сході України створюються запізніло й цей акт Авакова більше схожий на акт відчаю, ніж на продуманий хід. Бо раніше він діяв абсолютно навпаки і лише приклад Дніпропетровська і Запоріжжя зненадська вклепав у його голову цю думку. Запізно для Сходу, а в Центрі цей процес триває вже й без задніх думок міністра.

Питання: чому специ з СБУ та військової розвідки не діяли на випередження, коли фактично інфа про деяких натхненників колаборантів і сепаратистів гуляла по інтернету, а спецслужби знали про їхні осередки та місця переховування?

Відповідь: злочинна байдужість командування цих спецслужб і зрадлива некомпетентність та боягузтство відповідного керівництва та РНБО (на яке, до речі, чомусь вкотре запрошують одну кралечку - просто непросту громадянку України).

Питання: Де ділася наша відновлена у потужності армія (як нам щоденно піарили про це по телевізору чиновники від влади)?

Відповідь: Ніде... Там бардак... А більш-менш боєздатні підрозділи елементарно бояться знімати з позицій через острах просування регулярних військ москалів.

Питання: чи готові наші "супер розумні" тактики і стратеги (навіть якщо придушать ГРУшників у Слов'янську) до виникнення таких же гарячих точок одразу ж в кількох інших місцях країни?

Відповідь: казатимуть, що "так", але насправді - "ні", проте сподіваються, що люди голими руками стримають озброєних спецназівців окупанта. Значить - знов зливають, або тупо три місяці чесали язиками.

Питання: коли наша влада політично, оперативно, розвідувально й військово перестане відставати від плину подій, а діяти на випередження, прораховуючи можливі дії агресора?

Відповідь: судячи з наслідків подій у Криму та після нього (у Донбасі та Харкові) вона так діяти не буде, бо неспроможна на це. Вони примітивно гадали, що, віддавши без опору Крим, Путін зупинеться. Ідіоти? Ідіоти... Сподівалися, що Росія настрашиться "глибокого занепокоєння" гнилої (зажраної й ледачої) Європи, а донецькі олігархи не захтять мутити воду тощо. Наївні недоумки? Схоже на те...

Питання: невже вони настільки тупі чи це прихована зрада?

Відповідь: частково і те і друге, а ще: усі вони політичні заробітчани, а отже й пов'язані мутками, шмутками та так званими обязами. Хоча... може й справді, тупо окрім грошей і хоч якоїсь влади, більш по інакшому й мислити та діяти не здатні вже в принципі.

Питання: чи є сенс шукати компромісів?

Відповідь: ніяких амністій сепаратистам, натомість - арешти (реальні, а не віртуальні) і засудження до ув'язнень (а не штрафи чи відпускання на поруки або ж під так звані домашні арешти) як для громадян України, так і для іноземців (росіян). Ніяких компромісів з агресорами-терористами! Ніяких референдумів! Ніяких федералізацій! Ніяких поступок! Усе це відтягування часу й втягування у пастку! Лише жорстка політична та економічна позиція та збройна адекватна відповідь зупинить окупанта, а незабаром змусить його вийти з континентальної України. Економічна та ресурсна блокада Криму для початку змусить Москву задуматися над півостровом. Апеляція до всеможливих світових організацій та судів, співтовариств та держав. Посилити агентуру та підпілля на Сході, в Криму і в самій Росії. Діяти рішуче на усіх напрямках.

Питання: що робити?

Відповідь: вимагати введення воєнного стану (хоча б на Лівобережжі) та початку повномірних військових дій проти окупантів; організовуватися самим; захищати від обшуків та арештів непідконтрольні Авакову та олігархам патріотичні парамалітарні організації; створювати загони самооборони з колишніх військовослужбовців; домагання відставки голови СБУ, міністра МВС, голови РНБО; люстрація начальства і командування усіх рівнів та рангів; заборонити ПР і КПУ, позбавлення депутатства членів цих партій (в тому числі й колишніх); перевибори; активна співпраця з НАТО, в тому числі по-окремо з кожною країною; заклик Блакитних касок ООН.

Усвідомити, що це - війна й бути готовими до будь-якого розвитку подій!

Негайні реформи, люстрація, реальна боротьба з корупцією і вибори!

А потім? Потім буде потім... Потім будуть суди, економічна війна, зміна політичних гравців і зміна усієї системи в України тощо...

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube