hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


15 квітня 2014 р.

Смерть російським окупантам та їхнім запроданцям! Смерть москалям!

15 квітня 2014 р. -  Смерть російським окупантам та їхнім запроданцям!  Смерть москалям!

Відповідально заявляю, що до так званого нічного "бунту сотників" Правий Сектор не має жодного стосунку. Це не означає, що ПС не підтримує вимог протестувальників, а натомість - вбачає в діях нинішньої політичної влади виразні ознаки державної зради!

Попри це, на сьогодні, державницька і національна мета українських патріотів є, перш за все, не у акті сатисфакції боягузам і зрадникам, а в обороні наших державницьких і національних прав на східних теренах України проти російських окупантів та їхніх запроданців-колаборантів! В нас немає, нажаль, вже часу на київські ігрища помсти із зрадниками! Час розплати настане! І їй, і йому!

Ми - на війні!

Ці блазні при владі здатні лише пустословити і грати у наперстки. Ці пігмеї з нинішньої влади будуть зметені, засуджені та покарані! А також їхні ляльководи, скурвлені бариги від політики та курви!

Проте зараз усіх синів та доньок України кличе на свій захист Вітчизна!

Усі до війни!

Усі організовані, досвідчені та треновані сотні - на Схід та Південь!

Свіжостворені - на захист правопорядку та запілля!

Смерть російським окупантам та їхнім запроданцям!

Смерть москалям!

Слава Україні! Соборній і неподільній!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube