hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


17 квітня 2014 р.

Бачиш ворога - убий! Бачиш зрадника - убий двічи!

17 квітня 2014 р. -  Бачиш ворога - убий! Бачиш зрадника - убий двічи!

Для наших вояків і командирів . Бачите "живий щит" - стріляйте без попередження! Це гарантія того, що більше ані ви, ані ваші побратими його більше не побачите (ну, і на кількох тих, хто Батьківщину за гроші продає чи тих, хто у спину стрільне, менше стане). Бачиш ворога - убий! Бачиш зрадника - убий двічи!

До речі, інфа про премії від Коломойського за ворогів - не фейк. Правда. Перевірено. Не багато, не мало - 10 тис. дол. США за одного мертвого москалика. Дожилися... Проте, краще так, ніж звіздьож і порожні ультиматуми. Після москалів депутатів і нинішню владу мочити безплатно будемо... І з відчуттям глибокого морального задоволення.... Тож...

P.S. Цікаво, а Тимошенко (смерть з косою і без), Турчинов (пастор диявола), Яценюк (кріль самодрот) та решта навіть й копійки не коштують?

Державні таємниці - ніщо, війна - ніщо, понти і блядський піар - усе:

"Безусловно, закрытость для прессы и публики сегодняшнего заседания Верховной Рады Украины только усилила интерес к тому, о чем говорили народные избранники в притихшем парламентском зале заседаний. При этом многие опытные работники средств массовой информации были уверены, что по сложившейся в Украине, точнее, в украинском депу татском корпусе, традиции непременно найдется хотя бы одна "белая ворона", которая не устоит перед соблазном раскрыть всему свету тайны парламентских посиделок. И при этом обязательно "засветить" имя и фамилию благодетеля профессионально любопытных журналистов.

Ждать пришлось совсем недолго, всего несколько часов. Депутатом, приоткрывшим содержание закрытого заседания Верховной Рады, ожидаемо оказался Анатолий Гриценко, уже не однажды замеченный на подобного рода "сливах"."

Втім, усі (усі!) наші депутати, уся наша нинішня влада - це суцільне непорозуміння, цілковиті понти, бариги і сцикуни. Усі! Продажні тварюки! Про патріотизм, честь і совість не йдеться! Навіть в уяві!

Якщо протягом Пасхи влада не зичистить окупантів і їхній "живий щит", то, вибач мене Боже, ми зачисмо (для початку) Київ від зрадиків, а потім...

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube