hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


3 травня 2014 р.

Ми не боїмося смерті, ми боїмося ганьби недержавництва!
Ми здатні самі захистити себе! Й самі обиратимемо свою долю та час померти!
Бо ми - Народ, що прокинувся, бо ми - Люди, що вміють кохати, бо ми - велика Родина,
що тримається купи і кожен з нас є Самим собою зі спільним Серцем! Українським Серцем! Від малого до старого - із сивини давен і навіки вічні!

Ми не боїмося смерті, ми боїмося ганьби недержавництва!  Ми здатні самі захистити себе! Й самі обиратимемо свою долю та час померти! Бо ми - Народ, що прокинувся, бо ми - Люди, що вміють кохати, бо ми - велика Родина, що тримається купи і кожен з нас є Самим собою зі спільним Серцем! Українським Серцем! Від малого до старого - із сивини давен і навіки вічні!

Деякі швидкоплинні думки про події в Одесі 2 травня.

Перше, це те, що шкодую про те. що мене там не було.

Друге - що мені пішов вже п'ятий десяток років (хоча, в Києві від ночі з 21 на 22 листопада і до перемоги у столиці, був завжди і діяв, на відміну від декого, кого під час боїв навіть в місті не було, але говорять про провідництво тощо; щоправда молоді хлопці завжди практично фізично скручувал и й силою майже виносили з-під боїв).

Вже тоді в інтерв'ю "Газеті по-українськи" сказав, що то є не Євромайдан і навіть не революція, а початок національно-визвольної боротьби українців, а ще - що тогочасна опозиція (а тепер - нинішня влада) не хотіла, не була готова і не здатна до розгортання подібних подій і, відповідно, до національно-визвольної війни...

Київ, Харків, Донбас і Одеса (далі буде, і буде ще знов Київ) показав, що врятувати українську державність може лише (і тільки) сам народ.

Авангардом Народу є насправді не фізична сила, а відданість Соборній Державі та Батьківщині,його душею є його мислителі, а не сучасні політики, а покликом серця, його двигуном, його передовим силовим загоном є - молодь, його надхненням є - історія і пам'ять про звитягу героїв, його сталістю є - пожертва і цінності, його підтримкою і стіною є - старше покоління та традиції, його совістю є - честь і самопожертва! Усе це є запорукою перемоги усієї України!

Але події в Одесі вказали й про те, що ми не чекатимемо захисту від Заходу чи зрадливої влади, ми не чекатимемо на перемовини чи компромісів зі Сходом чи Північчю, ми не чекатимемо поки нас б'ють і вбиватимуть! Ми не допустимо знищення нашої Держави навіть якщо доведеться нас убити! Проте ми вже готові вбивати усіх, хто спробує хоча б думкою прийти до нас як ворог чи не гість! Ми зміцніли й змужніли, ми - стали Нацією Героїв! Ми не боїмося смерті, ми боїмося ганьби недержавництва!

Ми не знатимемо і не віритимо нікому, окрім великого Українського Серця! І нікому не дамо вирвати Його з нашої єдиної Душі! Ми здатні самі захистити себе! Й самі обиратимемо свою долю та час померти! Бо ми - Народ, що прокинувся, бо ми - Люди, що вміють кохати, бо ми - велика Родина, що тримається купи і кожен з нас є Самим собою зі спільним Серцем! Українським Серцем! Від малого до старого - із сивини давен і навіки вічні!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube