hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


10 травня 2014 р.

Лише дурень може довіряти запевненням Лукашенка
й лише ідіот - словам Путіна! Ми - на війні!

10 травня 2014 р. -  Лише дурень може довіряти запевненням Лукашенка й лише ідіот - словам Путіна!  Ми - на війні!

Україна зобов'язана негайно зміцнювати північний кордон з Білорусією! Якщо Путін зважиться розпочати наступ на Київ (а він схильний до такого рішення і, вочевидь уже прийняв його; проблема в деталях та США, певно, скоро буде вирішена тою чи іншою мірою; дай Бог - помиляюся). Наступ почнуть одночасно: з південного заходу (Придністров'я, узбережжя Одещини), півдня (з Криму на Херсонщину та Миколаївщ ину), сходу (Донеччина, Луганщина), півночі (на КИЇВ та Слобожанщину). Усі ці напрями мають замкнутися навколо столиці України. У випадку запуску та втілення подібного плану, вторгнення (часткове, але широким фронтом) розпочнеться у бік Києва і з території Білорусі. Лише дурень може довіряти запевненням Лукашенка й лише ідіот - словам Путіна!

Це лише можливий варіант розвитку подій (вірніше, це - план Путіна у його задумі), але не факт, що упереджувальними діями (в тому числі й на дипломатичній ниві, підготовкою оборони Києва, роботи з населенням тощо) такі божевільні плани не будуть зірвані. Проте, доконаним фактом є те, що усі українці, керівництво держави, спецслужб та війська мають готуватися й бути готовими до такого розвитку подій. Усі мусять усвідомити, що якщо у столиці ще немає відкитої стрілянини, то ті, що мають намір її влаштувати, очікуючи на прихід путінських головорізів, вже сидять у Києві і чекають на час "Ч".

Лише визнаючи, а, відтак, і діючи відповідно до найгіршого та найбільшого сценарію розвитку зовнішньої російської агресії (за підтримки Лукашенка та внутрішніх колаборантів) саме такому розвиткові подій й можна буде завадити. Не варто також забувати й про те, що кремлівський тиран діє з розмахом й під постійним пресом манії величі та задушливим відчуттям помсти, а отже якщо вдастся упередити чи завадити його намірам захопити Київ, то від нав'язливої ідеї про вигадану його хворими мізками так звану "Новоросію" (терену від Придністров'я до Дону) він відмовиться ще не скоро. І ціну цей диктатор за свої маячливі наміри готовий заплатити величезну, надто - з українського рахунку. Тож і Україні життєво необхідно діяти рішучо, невідкладно і масштабно!

Досить жити оманою безпечності, гарантій Європи та з думкою, що Путін не зважиться на агресію щодо контенинтальної України, а в нас триває антитерористична операція; Путін вже давно на усе зважився, Україна перебуває у стані війни з Російською Федерацією (і потенційно перебуває під загрозою приєднання до цієї війни союзника і васала Росії - Білорусі). Ми - на війні!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube