hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


23 травня 2014 р.

На Україну очікує нова Революція – Революція Очищення!

Минула Революція Гідності, триває війна з Росією, проте нашим новим постреволюційним можновладцям (революційною нинішню владу язик не повертається назвати) так і не дійшло ані до глузду, ані до серця, що Україна змінилася! Про їхню ж гідність тут взагалі не йдеться через її банальну відсутність у цих персонажів цього фарсу, який вони називають державною політикою.

Нашим псевдодемократичним політикам, які, проте, вперто чомусь називають себе демократами й патріотами, і які зколотили свій політичний (і не тільки) капітал за старої системи (співтворцями якої вони, власне, також були) ніяк не увійде до свідомості, що настав час на зміни.

Для України настав життєво необхідний час докорінного оновлення й природного очищення, в тому числі й у політичній сфері. В тому числі й серед політикуму, в тому числі на рівні осіб та через особисте каяття та самозмінення. В іншому ж випадкові на Україну очікує чергова зрада Майдану, занепад, загроза розпаду й, врешті, нова Революція – Революція Очищення, ще більш трагічніша, аніж остання, й замішана на хаосі соціального хаосу, керованого олігархами, громадянської війни та прямої експансії чужоземних військ (тоді вже – не лише Московії).

Нажаль наші так звані націонал-демократи й так звані націонал-патріоти цієї закономірності так і не усвідомили, а досвід ще недавньої історії так нічого їх і не навчив... Свідченням цьому є недолуга, зрадлива й неприховано барижницька політика нинішньої київської влади, що ганьбить країну, націю і, нажаль, нехтує життєздатністю самої держави Україна. Свідченням тому є цьогорічні виборчі перегони (Президентські, київського та одеського міського голови та до Київради), які його деякі учасники-лідери, учасники-партійці (в тому числі й з так званих провідних демократичних і патріотичних партій), учасники-бізнес-політики, як і раніш, утопили у цинізмі, популізмі, примітивізмі й тупому (прямому) підкупі виборців тощо. Тож, панове, вочевидь підрахунки голосів виборців відбуватимуться за старим, відомим усім, принципом та махінаціями (певно, з незначними новаціями)...

Час на зміни настав, але не для існуючого нині українського політикуму, який застряг у міжчасі, жадобі, боягузцтві, продажності, аморальності, зрадливості та самозакоханості у власному чванстві.

Готуймося! Готуймося до нових часів, прихід яких нам доведеться прискорювати силою та ціною нових втрат і жертв. Краще так, аніж жити у державі, в якій правлять партії (політсекти, політпіраміди, політкорпорації) нових-старих імітаторів та наперсточників, аніж жити у ганьбі невартих пам'яті героїв, що поклали життя своє за наше майбутнє, за нову і очищену від них Україну!

© Гай-Нижник П.П.    


23 травня 2014 р. – На Україну очікує нова Революція – Революція Очищення!
 
БУЛАВА Youtube Youtube