hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)


Відкритий Музей української пропаганди
став першим закладом культури на Троєщині

Музей української пропаганди У Києві на Троєщині відкрили Музей української пропаганди. Фундатором нового закладу виступив доктор історичних наук, член редколегії журналу «Музеї України» Павло Гай-Нижник.

Зараз в музеї працює виставка «Від злочинів тоталітаризму до демократії», яка, за словами організаторів, висвітлює події від радянської епохи до подій Євромайдану і подій на Сході України.

Виставка розрахована перш за все на школярів, молодь.

– Маємо проблему долучення дітей до культурного та музейного простору! Наша команда вирішила показати, що не маючи ніякого бюджету, спираючись лише на дружні стосунки та ентузіазм, можна створити все, що треба людям! За пару тижнів вирішили проблему з приміщенням, продумали концепцію і відкрили першу виставку, яку за декілька днів відвідали десятки людей! Приходьте на Драйзера,8!, – зазначив Павло Гай-Нижник.

В музеї представлені як плакати радянських часів, так і репродукції подій Майдану. Вхід безкоштовний. Організатори відзначають, що це перший музей, відкритий на Троєщині.

Вікторія Половинко 
БУЛАВА Youtube Youtube