hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Про Сталіна і Путіна поговорять в музеї на Троєщині у пятницю 13

Мой Киев. Общественный проект. Опубліковано: Про Сталіна і Путіна поговорять в музеї на Троєщині у п’ятницю 13 // Музеї України. – 2014. – 11 червня [Електронний ресурс] Редим доступу: http://museum-ukraine.org.ua/?p=1464

П`ятниця 13 о 13-00. Київ, Троєщина, вул. Т.Бальзака,8, 2 поверх Музей української пропаганди. Відкриття виставки “Від Сталіна до Путіна”. Для преси! Запрошене керівництво Деснянської РДА.

Перший музей на Троєщині набирає обертів. Офіційно відкрившись 23 травня, Музей української пропаганди презентує контрпропагандистську виставку “Від Сталіна до Путіна”. Підібрані матеріали доступно показують, як параноя Вождя Сталіна, через державні ЗМІ, плакати оволоділа масами. Виник культ особи. Колективізація. Голодомори. Репресії. Концтабори. Війна з мільйонами жертв. Все пояснювалося політичною доцільністю і геніальним планом кремлівського параноїка.

Тепер, оцінюючи ті знання, легко зрозуміти події в сучасній Росії. Завуальована диктатура. Відсутність демократії. Здичавіле імперське телебачення. Параноя Вождя, через підконтрольні ЗМІ передалася в маси.

І тут український Майдан. Революція гідності, Свобода, втеча Батоно-унітаза. Перемога народу. Реакція шизофренічна – окупація Криму, провокування війни на Донбасі, ще більша консолідація нації, підтримка світової спільноти…

Все повторюється. Пояснення там, в епосі Леніна, Сталіна, Гітлера. Улюблених героїв Путіна, що впевнено веде Росію до краху. Саме про це виставка “Від Сталіна до Путіна” Музею української пропаганди. Фундатор – доктор історичних наук Павло Гай-Нижник.

Куратор – редактор журналу “Музеї України” Віктор Тригуб.

13 червня 2014 року о 13-00 в першому музеї Троєщини. Київ, вул.Драйзера,8, 2 поверх (поруч з Макдоналдсом і Сільпо,недалеко від Деснянської РДА, перше коло)

Їхати від метро Дарниця (авт 50), Чернігівська (авт 414), Петрівка…

Запрошуємо журналістів, що живуть на Троєщині! Підтримаємо свій район!

Представники російських ЗМІ НЕ БАЖАНІ!


 
БУЛАВА