hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


25 червня 2014 р.

Україна приречена та обрана Богом на перемогу
над новітньою Імперією Зла та Виродком диявола

Україна приречена та обрана Богом на перемогу над новітньою Імперією Зла та Виродком диявола

Україна переможе Московщину у цій війні: бо наша боротьба є національно-визвольною, а не імперіалістичною; тому що вона є вітчизняною, а не загарбницькою; позаяк вона є справедливою, а не кровожерливою; тому що ця війна веде наш народ до соборності, а не до міжусобиць; позаяк вона є війною народною, а не грабіжницькою; тому що Україна стала на сторожі Світла, а не на боці Темені; бо за нами Правда, а значить і Бог, за ворогами нашими Зло, а відтак – диявол!

Кремлівський злодій, яко виродок диявола, буде навіки проклятий й закутий у ланцюги смерті, Росія ж – приречена на поразку і розпад, а народ Московії до століття розбрату та спокути за гріхи свого рабства та ницої зверхності й до загину цього призведе час відплати за війну з Україною та її перемога. То є карою за замах на увесь вільний Світ, за кров і смерті, за сльози матерів та дітей народу, що обрав свободу, гідність та просвітництво, народу, що став на захист своєї Батьківщини та усього цивілізованого світу.

Україна приречена та обрана Богом на перемогу над новітньою Імперією Зла та Виродком диявола, це її купель очищення й внутрішнього зміцнення, це її історична та цивілізаційна місія перед світовим співтовариством, це її шлях до величі!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube