hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


13 липня 2014 р.

Або українській владі пора кінчати грати в наперстки з власним народом,
або український народ кінчить цю владу й сам почистить її загажені стайні!

13 липня 2014 р. – Або українській владі пора кінчати грати в наперстки з власним народом, або український народ кінчить цю владу й сам почистить її загажені стайні!

Терористи двома мінометами обстріляли командний пункт окремої аеромобільної бригади сил АТО. Про це повідомив речник АТО В.Селезньов. "По позиціях українських військовослужбовців протягом 20 хвилин було зроблено понад 32 пострілів", – йдеться в повідомленні. Після вогневого нальоту бойовики відступили в бік державного кордону. "На вогневих позиціях терористів знайдено 18 одиниць 82-мм мін", – зазначив Селезньов.

Краще б ще розповів як до такого докотилися, щоби москалі обстріляли вже командний пункт цілої бригади десантури! Де розвідка, де спостереження? І як їм дали звідти спокійно ретируватися?

Чому москалики вільно заїхали до нас з "Градами" і повбивали 20 та тяжко поранили 95 наших бійців позаминулої ночі й так само спокійнесенько повернулися до Рашки?! Чому, врешті не було зроблено висновків!

Чому тиждень тому нам брехали, що кордон закрили, а тепер вимушені зізнатися, що – ні, і через нього з РФ перекидується сотні танків, бронетехніки, спеців і тисячі найманців?! Чому колони москалів спокійно приїздять до Донецька і Луганська! Тим паче, що сам Гіркін (Стрєльцов) попереджував про те, що ними готується потужний контрнаступ! Про пересування колон з Росії та їх місце знаходження повідомляли й численні місцеві патріоти! Що взагалі відбувається з Порошенком та Генштабом ЗСУ!?

Мало того в уряді купа пройдисвітів, дурнів і дерибанщиків від квот по партійним спискам, а в СБУ та керівництві ЗСУ – кодло зрадників, так ще й Президент очевидно забув як і хто скидали Януковича!

Де негайні реформи, де люстрація, де покарання (в тому числі й вже тих, кого нова влада призначила). Чому розкрадаються гроші для війська, яке героїчно захищає Батьківщину від зовнішнього і внутрішнього ворога, захищаючи й дупи тих, хто його обкрадає? Чому дерибаняться посади, призначення й прикриваються здирники (вже ті квотники від так званих партій революції). Чому ніхто не поніс віповідальності, в тому числі й політичної (адже їх делегували партії, їх лобіювали лідери партій) тощо! Знов повертається сила бабла, блату, кумів, кругова порука партійних кіл (квоти на посади за будь-яку ціну), старих помаранчевих зливних бочків і брехлива, шапкозакидальна (часом дурновато-фантастична) риторика керівників держави, яка немає нічого спільного ні з дійсністю, ані з найближчою перспективою (як від Порошенка, так і від Яценюка та його міністрів). І цим шулерам від політики ще вистачає совісті вимагати не критикувати їх й прикриватися з цього приводу війною з Росією, яку, до речі, самим їм війною називати кишка тонка. В них не війна, в них – АТО. Крим анексували, окуповують Донбас тощо – а в нас нема та й нема військового стану (хоча б в областях, де ведуться бойові дії), а в нас й досі ніхто нікого не карає за антиукраїнську агітацію, за потурання окупантам, колаборантам і сепаратистам), а українська влада досі лобизається з Росією у воєнних діях, і в економічних питаннях, і в дипломатії! Про програну ідеологічну та пропагандистську війну (як в Україні, а надто – у світі) й годі говорити.

Сучасна українська політика (політики), яка свої коріння, становлення та принципи мислення й дій, веде з часів Кучми-Януковича, позбавлена логіки та державницької позиції в принципі (риторика не варта уваги, позаяк не несе за собою жодної практичної дії та стратегічного плану). Відтак, нинішній український політикум приречений на вихолощення, самознищення і поразку, адже не має під собою ані новітніх системи мислення, державно-комунікаційних координат, оновлених партійно-суспільних уявлень та морально-етичних чеснот. Як показало недавнє минуле й поточне сучасне, еволюції цей контингент політичної еліти (як вони самі себе називають, явно не усвідомлюючи сенс і значення цих понять) не піддається. Вони просто не здатні еволюціонізуватися. Ціною ж такому стану справ може стати не лише територіальна цілісність України, а й її державність.

Нинішню державно-політичну систему не варто перезавантажувати, вірус розкладання сягнув усіх її закутків, її доцільно лише знищити й замінити новітньою матрицею, яка дасть початок утворенню нової державно-політичної системи, а отже – й новій Україні!

Їй Богу: або українській владі пора кінчати грати в наперстки з власним народом, або український народ кінчить цю владу й сам почистить її загажені стайні!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube