hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


7 вересня 2014 р.

Порошенко таємно перемовлявся з довіреним помічником Путіна!

7 вересня 2014 р. – Порошенко таємно перемовлявся з довіреним помічником Путіна! Сьогодні Порошенко таємно перемовлявся з довіреним помічником Путіна Сурковим! Це що? Сепаратні переговори? Нагадаю, що Сурков є провідником ідеї "русскага міра" та куратором "українського сценарію" від ФСБ! Саме цей Сурков приїздив до Януковича і фактично керував розстрілом українців під час трагічних подій Революції Гідності! Про що змовляються за нашими спинами і якою буде ціна? Хто сплачуватиме і вже сплатив цю непомірну ціну? Ми - народ України!

Переговори з терористами і російськими вбивцями фактично означає визнання цих ДНР та ЛНР, які апріорі ні до чого не приведуть, позаяк їхні апетити й вимоги зростатимуть. Чи для когось є таємницею справжня мета і наміри путінських головорізів та їхнього ляльковода?!

Дипломатія звісно ж мусить робити свою справу, але без приниження національної честі та народної гідності, без потурання убивцям, без нехтування реформами (під прикриттям високих фраз) та без залишення на призволяще українських вояків.

Влада забула досвід перемир'я, яке вже нещодавно було? Забули зраду генералів, які кинули на вірну смерть наших хлопців під Іловайськом (і не тільки). Нагадати хто в цій країні є верховним головнокомандувачем?

Ми чуємо гучні заяви недороблених наполеонів! Стіни вони будуватимуть... Хто відповів, хто покараний (Гелетей, Литвин, регіонали..., зрадники зі штабу АТО, з СБУ)? Де слідство і арешти винних у котлах і зрадах? Де слідство й арешти над тими, хто злив (подарував) Крим Путіну?! Чому батальйони й досі без важкої техніки і без зброї?! Де слідство над призначеними вже після Революції нуворишами, генпрокурорами тощо, які вже встигли завалити й перепродати все й усіх?! Досить брехати і розповідати байки про реформи й люстрацію, бо вони не люструють перш за все самих себе та свої комерційні партії! Чому досі існує поручне коло квотних призначень, яке на практиці є нічим іншим як партійним кумівством і прихованою корупцією! Чому вчорашні соратники й приспішники Януковича знов займають високі державні посади, чому на цих високих посадах продовжують сидіти дерибанщики, злодії та зрадники?

Брехня на брехні, продаж на перепродажі... в тому числі й нас і нашої держави!

P.S. Дещо про вибори... Військовий стан не запроваджується, позаяк довелося б скасувати вибори до Верховної Ради. А от якщо внутрішня соціологія, яку разаз провадять усі партії, наприклад, покаже, що партія Порошенка не здобуде вагомої перемоги на виборах, то навіщо їх проводити й Президент цілком логічно, з точки зору наших політиків, може ввести військовий час. І виборів не буде - бо війна. Цього прагне і Путін. Цьому не пручатимуться й наші депутати, які так активно вже збирають власні підписи за запровадження військового стану. Чому? Та тому, що одні продовжать своє безглузде існування у Верховній Раді, тим паче, що не факт, що навіть так звані патріотичні зможуть знов до неї потрапити, інші, для проформи покричать для піару, й з радістю продовжать байдикувати далі й сплітати павутиння для гарантування собі здобуття цього місця під скляною банею в майбутньому... Отож...

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube