hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


14 вересня 2014 р.

Здійсніть в собі Еволюцію Очищення,
а тоді – творіть докорінну Революцію Очищення!

8 вересня 2014 р. - Чи не готують Україні примус до «боснійської»  моделі?

Складові перших десяток передвиборчих партійних (чи т.зв. блокових) списків засвідчують прискорену тенденцію до маргіналізації українського політикуму та облудливості політичного життя країни на фоні зростання національної свідомості виборців та передвиборчої вакханалії кутежу в умовах війни й очевидної загрози соборності та державності України. Маховик примітивізації політичних процесів та ідеологій свідомо запускають ті, хто оманливо вважає себе за мастодонтів державно-політичного мислення й динозаврів підкилимних ігор. При цьому забувається, що подібні істоти приречені на вимирання...

Зростаючий з року в рік нігілізм провідних українських політиків та кричущу неотесаність, безпринципність й хамелеонізм владної й політичної верхівки, що тупо і безоглядно (свідомо чи підсвідомо) намагаються розвернути країну назад у бік багнючої трясовини нещодавнього минулого задля гарантій власного існування, мусить прискорити еволюцію прозріння, тверезого бачення та політико-ідейної самоосвіти громадян.

Революцію Очищення не сила здійснити мізками й руками тих, хто понад двадцяти років ліз на вершину існуючої потворної владно-політичної піраміди, загаджуючи своїм послідом її ступені та лягаючи в її брудну основу особистою цеглиною, а згодом віщає улесливо-отруйними язиками тих, хто на своїх спинах й досі тримає цю кастово-феодальну споруду.

Замало час від часу струшувати з неї найбільш зажерливих, позаяк ті, хто допомагали їх зіштовхнути з вершини, самі свого часу підставляли їм свої спини, й лише очікували моменту вступу на сцену цього театру абсурду і брехні під новими масками.

Зазирніть під маски і узрієте гримасу того ж дракона з оновленими головами; вдихніть повітря – й відчуєте сморід сірки й гнилого відмираючого організму; відкрийте очі – і побачите уособлення плутократії у лавровому вінку, а в руках її – не дари мудрих провідників, а подачки крутіїв, що п'янять ваші очі та розум; заберіть спини з-під їхніх ніг та з-під фундаменту тієї піраміди блуду та наживи – і вони падуть у прірву небуття.

Очистіть свою свідомість, здійсніть в собі Еволюцію Очищення, а тоді – творіть докорінну Революцію Очищення!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube