hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


18 грудня 2014 р.

Попросивши в однобічному порядку від імені українців
вибачення перед поляками за Волинську трагедію,
президент України принизив українців
і окреслив своє блюзнірство щодо пам'яті героїв
національно-визвольної боротьби!

18 грудня 2014 р. – Попросивши в однобічному порядку від імені українців вибачення перед поляками за Волинську трагедію, президент України принизив українців і окреслив своє блюзнірство щодо пам'яті героїв національно-визвольної боротьби!

Попросивши в однобічному порядку від імені українців вибачення перед поляками за Волинську трагедію, президент України принизив українців і окреслив своє блюзнірство щодо пам'яті героїв національно-визвольної боротьби!

Попросив вибачення тому, що нічого не знає ані про ці події, ані про їхні причини!!! Якщо вже так, то слід було домовитися з польським президентом і зробити цю заяву кожному зі свого боку! Не можна ж принижувати власний народ заради особистого рейтингу серед поляків, тим паче, що насправді ані Порошенко, ані його оточення, нічого не знають про Волинську трагедію!

Якщо ж він це вчинив як одноосібний крок хоч приблизно знаючи, що (!) у ті роки відбувалося на Волині, чому (!) і які наслідки (!) тих подій для українців (!), то він або не має ані національної гордості, ані національної гідності, ані державницько-національної позиції, або ж... це просто блюзнірство людини, на очах якої гинуть нині за честь нації та державну самостійність України його ж співгромадяни, проте у своїй паралельній дійсності ця людина не відчуває своєї єдинокровності й спорідненості ані з героями сьогодення, ані з героями минулих часів!

P.S. Три питання з цього приводу і єдина відповідь для тих, хто готовий модньо тут принижуватися сам і принижувати мертвих, вибачаючись перед усіма й за усе. Чи вибачилися (вибачаться) офіційно поляки хоча б, щонайменше, за: 1) за криваву пацифікацію українців! 2) за криваву Волинську різню! 3) за криваву й нелюдяну операцію «Вісла» тощо! Відповідь – ні!

Не можна годувати заради власних статків «Русскій мір», коли кожного дня плачуть дітки загиблих героїв, що боронили рідну землю від засланих цим «міром» убивць українців; не можна підсилювати гонор «Лядського світу – від можа до можа», принижуючи українську честь і зливаючи віковічну українську соборницьку ідею, національну пам'ять і гідність!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube