hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


20 грудня 2014 р.

З проекту бюджету уряду Яценюка:
блиск обслуги, чинуш і ментів
на тлі виживання війська й зубожіння освіти та науки,
а також позички, позички, позички та велике пустослів'я

20 грудня 2014 р. – З проекту бюджету уряду Яценюка: блиск обслуги, чинуш і ментів на тлі виживання війська й зубожіння освіти та науки, а також позички, позички, позички та велике пустослів'я

З проекту бюджету уряду Яценюка: блиск обслуги, чинуш і ментів на тлі виживання війська й зубожіння освіти та науки, а також позички, позички, позички та велике пустослів'я.

Апарат Верховної Ради України – 674,139 млн. грн. У тому числі: Висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети "Голос України" і журналу "Віче" 25,625 млн. грн.

Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України – 239,929 млн.

Національна служба посередництва і примирення України – 10,985 млн.

Державне управління справами (Президент) – 983,855 млн. У тому числі: фінансова підтримка санаторно-курортних закладів 49,730 млн.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – 20,103 млн.

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ – 22,5 млрд.

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ – 16 млрд.

Війна? На армію в бюджеті-2015 закладено у півтора рази менше коштів, ніж на псів режиму – ментів.

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ – 2 млрд.

Генеральна прокуратура України – 2,8 млрд.

Антитерористичний центр Служби безпеки України 19,5 млн.

Управління державної охорони України 378 млн.

Адміністрація Державної прикордонної служби України – 2, 8 млрд.

Державна судова адміністрація України – 4 млрд.

"Виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими під державні гарантії, що використовуються для реалізації завдань та здійснення заходів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу – 1 млрд. 862 млн. 734 тис. грн".

Видатки загального фонду МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ ТА НАУКИ суттєво скоротилися – порівняно з попереднім роком на 3,6 млрд гривень, або на 23%. Взагалі зникли з бюджету статті видатків на позашкільну освіту та оздоровлення (28,8 млн), поглиблену освіту з фізики і математи, спорту у спеціалізованих школах-інтернатах (112, 6 млн), лишилося тільки 8 млн на освіту у школах соціальної реабілітації (зі 112 млн).

Що стосується фінансування науки, то у НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК (яку вже давно задумали взагалі знищити) забрали 119,7 млн гривень, що складає 5% скорочення порівняно з 2014-м роком (втім, для традиційно низьких витрат на НАН навіть 5% урізання стане дуже відчутним).

В цьому контексті хтів би також нагадати й про таке. На наступний (2015-й) рік інфляція, за деякими оцінками, може скласти 18%. Таким чином, відсутність скорочення фінансування у номінальних величинах деяких сфер однаково доконано означатиме його скорочення на 30–40% у реальних величинах. З огляду ж на збільшення податків, зростання комунальних тарифів та пропозиції Мінфіну скасувати індексації заробітної плати бюджетникам освітянам (як, власне, і усім бюджетникам) зубожіння гуманітарної (і не тільки) сфери гарантовано. Плюс уряд планує ліквідувати безкоштовну освіту, медицину та ін. (хай і ще не втілить ці наміри наступного року). За таких умов, боюся, до кінця наступного року чи не змушені будуть українці ліквідувати цей уряд, а, головно, прибрати зі стільчика самозакоханого і цинічно-безпринципного А.Яценюка, який так полюбляє багато і гарно говорити, ще більше перебрехувати і ще менше здійснювати справжні перетворення в країні.

Крім того: США виділили більше $118 млн. на обладнання та навчання уряду України, щоб Україна могла краще контролювати і забезпечувати свій кордон, діяти безпечніше і ефективніше, а також зберігати і забезпечувати територіальну цілісність своєї країни

І ще: В Брюсселі, виступаючи на конференції, Яценюк заявив про перемогу над корупцією на макрорівні в Україні. Ну-ну...

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube