hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Останній гетьман України:
до відзначення 140-річчя від дня народження
Павла Петровича Скоропадського (1873-1945):
бібліографічний покажчик

Мой Киев. Общественный проект.

Завантажити файл

Опубліковано: Останній гетьман України: до відзначення 140-річчя від дня народження Павла Петровича Скоропадського (1873-1945): бібліогр. покажч. / уклад.: Черкасова Е.А., Левчук О.В.; відп. за вип. В.О.Герасимова; ДВНЗ «Запорізький національний університет» МОН України. – Запоріжжя: ЗНУ, 2013. – 26 с.


До відзначення 140-річчя від дня народження гетьмана України Павла Петровича Скоропадського Наукова бібліотека ЗНУ підготувала бібліографічний покажчик публікацій з фонду наукової бібліотеки ЗНУ, присвячений його життю та діяльності. Окремі розділи покажчика присвячені публікаціям про громадсько-політичну та законотворчу діяльність гетьмана П.Скоропадського. До бібліографічного покажчика ввійшли статті з періодичних видань, наукових збірників, книги. Окремий розділ склали електронні ресурси інтернет-сайтів. Покажчик створено на базі електронного каталогу за період 2000-2013 рр., алфавітного та систематичного каталогів, систематичної картотеки статей станом на 1.05.2013. Місце зберігання джерел - фонди та електронні колекції наукової бібліотеки ЗНУ. 
БУЛАВА