hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

ICTV зняв документальний фільм
про «Правий сектор»


Опубліковано: ICTV зняв документальний фільм про «Правий сектор» // ТелеКритика. – 2014. – 7 квітня.

ICTV зняв документальний фільм про «Правий сектор» У п'ятницю, 11 квітня, телеканал ICTV покаже документальний фільм власного виробництва «Правий сектор: радикальний синдром». Про це повідомляє прес-служба каналу.

Прем'єра фільму розпочнеться о 22:00.

Як повідомляє прес-служба, у проекті «Правий сектор: радикальний синдром» поєднаються кадри хроніки: ексклюзивний відеоархів революційних подій, який буде показаний глядачам уперше, та інтерв'ю.

У фільмі свою думку про «Правий сектор» висловлять Дмитро Ярош, Валентин Наливайченко, Дмитро Корчинський, Микола Коханівський, Геннадій Кернес, Микола Левченко, Станіслав Бєлковський, Євген Копатько, Сергій Гайдай, Юрій Андрухович, Анна Ахава, Павло Гай-Нижник, Данило Клех та інші. Кілька бійців «Правого сектора» дали для фільму закриті інтерв'ю, не бажаючи відкривати свої обличчя.

Автор ідеї проекту Олександр Семирядченко розповів, що головною метою фільму про «Правий сектор» була спроба дослідити цю організацію.

«Ми хочемо зрозуміти суть цієї організації, показати, яким чином вона впливає на процеси у країні. Ми розуміємо, що в одній частині «Правий сектор» зараз знаходиться в періоді напіврозпаду, в іншій - на етапі трансформації, коли, умовно кажучи, змінює бронежилет на краватку. До цього феномену у нас багато питань, у фільмі ми їх ставитимемо і шукатимемо відповіді», - пояснює пан Семирядченко.

Як зазначено в анонсі фільму, із проекту глядачі дізнаються хто і чому охороняє лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша, чи були бійці організації на передовій кривавих боїв, про що розмовляли на зустрічі Дмитро Ярош та Віктор Янукович та хто стоїть за «Правим сектором».

Шеф-редактор проекту Ірина Соломко зауважила, що автори фільму старались бути неупередженими, готуючи матеріали про «Правий сектор».

«Ми не на боці "Правого сектора", так само, як і не на боці їх опонентів. Ми лише пробуємо зрозуміти, що зараз являє собою ця організація, хто реально за нею стоїть, визначити її джерела фінансування», - розповідає шеф-редактор.

Відповідно до анонсу фільму, у фіналі стрічки буде зроблена спроба прогнозу майбутнього організації - вона розпадеться, зникне в нікуди чи трансформується.

«Голова Служби безпеки Валентин Наливайченко розставить крапки над "і" щодо впливу іноземних спецслужб на "Правий сектор", Дмитро Корчинський обґрунтує тезу про те, що за "Правим сектором" стоїть ЦРУ, а Геннадій Кернес зробить несподівані висновки про "тренованих воєнізованих хлопців"», - йдеться в анонсі.

Нагадаємо, Олександр Семирядченко та Ірина Соломка входили до команди закритої восени телеканалом ICTV «Головної програми». Згодом ця команда почала створювати для ICTV документальні фільми. 3 березня в ефір вийшла стрічка «Революція гідності».

«Телекритика»


 
БУЛАВА