hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-НижникПрезидент принизив українців одностороннім вибаченням перед поляками, - експерт

Опубліковано: Павло Гай-Нижник: Президент принизив українців одностороннім вибаченням перед поляками // Воля народу. Громадсько-політичний портал. – 2014. – 19 грудня [Електронний ресурс] Режим доступу: http://volianarodu.org.ua/uk/Polityka/Prezydent-prynyzyv-ukrajintsiv-odnostoronnim-vybachennyam-pered-polyakamy-ekspert

Павло Гай-Нижник, доктор історичних наук: Попросивши в однобічному порядку від імені українців вибачення перед поляками за Волинську трагедію, Президент України принизив українців

Порошенко окреслив своє блюзнірство щодо пам'яті героїв національно-визвольної боротьби!

Він попросив вибачення тому, про що нічого не знає: ані про ці події, ані про їхні причини!!! Якщо вже так, то слід було домовитися з польським президентом і зробити цю заяву кожному зі свого боку!

Не можна ж принижувати власний народ заради особистого рейтингу серед поляків, тим паче, що насправді ані Порошенко, ані його оточення, нічого не знають про Волинську трагедію!

Якщо ж він це вчинив як одноосібний крок хоч приблизно знаючи, що (!) у ті роки відбувалося на Волині, чому (!) і які наслідки (!) тих подій для українців (!), то він або не має ані національної гордості, ані національної гідності, ані державницько-національної позиції, або ж... це просто блюзнірство людини, на очах якої гинуть нині за честь нації та державну самостійність України його ж співгромадяни, проте у своїй паралельній дійсності ця людина не відчуває своєї єдинокровності й спорідненості ані з героями сьогодення, ані з героями минулих часів!

P.S. Три питання з цього приводу і єдина відповідь для тих, хто готовий модньо тут принижуватися сам і принижувати мертвих, вибачаючись перед усіма й за усе. Чи вибачилися (вибачаться) офіційно поляки хоча б, щонайменше, за: 1) за криваву пацифікацію українців! 2) за криваву Волинську різню! 3) за криваву й нелюдяну операцію «Вісла» тощо! Відповідь – ні!

Не можна годувати заради власних статків «Русскій мір», коли кожного дня плачуть дітки загиблих героїв, що боронили рідну землю від засланих цим «міром» убивць українців; не можна підсилювати гонор «Лядського світу – від можа до можа», принижуючи українську честь і зливаючи віковічну українську соборницьку ідею, національну пам'ять і гідність!

Павло Гай-Нижник, український історик, поет, громадсько-політичний діяч, доктор історичних наук

Інформаційна довідка:

Волинська трагедія - обопільні етнічні чистки українського і польського населення, здійснені селянськими загонами самооборони з обох боків, Українською Повстанською aрмією та польською Армією Крайовою за участю польських батальйонів шуцманшафту та радянських партизанів у 1943 році під час Другої світової війни на Волині.

Є частиною масштабного польсько-українського міжетнічного конфлікту 1940-х років. Існують різні версії подій на Волині, внаслідок яких загинули тисячі українців та поляків. У Польщі існує доволі потужний правий "кресовий рух", який використовує події 1940-х для зображення українців як різунів і паліїв.

Офіційно процес примирення розпочали у 2003 році президенти Кучма і Кваснєвський, у 2006-му його продовжили Ющенко і Качинський, відкривши у селі Павлокома пам'ятники замордованим українцям і полякам. Тоді ж українські політичні і громадські діячі попросили вибачення у поляків.


 
БУЛАВА Youtube Youtube