hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

У Національному музеї архітектури та побуту України відбулася зустріч майданівців зі студентами

У Національному музеї архітектури та побуту України відбулася зустріч майданівців зі студентами

Опубліковано: У Національному музеї архітектури та побуту України відбулася зустріч майданівців зі студентами // Нова Січ. – 2014. – 15 березня [Електронний ресурс] Режим доступу: http://novasich.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=9264

У музеї, в експозиції «Українське село 60-70-х», вже кілька тижнів працює виставка «Плакати Майдану», яку збирав Музей плакату України протягом всіх буремних місяців протистояння.

Виставка викликала неабиякий інтерес у відвідувачів Музею – не зважаючи на тривожний час пов'язаний з кримськими подіями, зимова революція назавжди залишиться кривавим літописом української історії.

У ці вихідні до музею завітали студенти Інституту журналісти КНУ ім. Т.Шевченка, які відвідали виставку «Плакати Майдану» та поспілкувалися з активістами Майдану: Павлом Гай-Нижником, членом політради Правого сектора, активістом блокування Міністерства освіти Сергієм Пархоменком, які розказали про подробиці лютневих подій, про роботу Правого сектора, поділилися планами та перспективами.

Під час імпровізованого брифінгу були присутні генеральний директор НМНАПУ Дмитро Заруба та автор виставки, директор Музею плакату України Віктор Тригуб.

Після зустрічі зі студентами, Гай-Нижник, історик за фахом, детально познайомився з музейними експозиціями, з роботою музею та поспілкувався з працівниками музею.

Під час зустрічі Дмитро Заруба та Павло Гай-Нижник обмінялися думками щодо можливих форм співпраці музею та Правого сектора, та домовились про проведення спільних акцій та заходів.

У Національному музеї архітектури та побуту України відбулася зустріч майданівців зі студентами



 
БУЛАВА