hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Павло Гай-НижникЩО СКАЗАВ ЯНУКОВИЧ 20 січня НАРОДОВІ


Опубліковано: Гай-Нижник П. П. Що сказав Янукович 20 січня народові // Столиця. Інформаційно-рекламний портал. – 2014. – 20 січня [Електронний ресурс] Режим доступу: http://stolica-ua.com/stati/politika/scho-skazav-janukovich-20-s-chnja-narodo-4435.html20 января 2014

Павлó Пáвлович Гай-Нúжник — український історик, поет, громадсько-політичний діяч. Доктор історичних наук. Дійсний член («академік») «Української академії наук».

Що сказав Янукович 20 січня народові // Столиця. Інформаційно-рекламний портал. – 2014. – 20 січня Для тих, хто погано чує: у сьогоднішньому своєму виступі Янукович відкрито заявив, що помітив повстання народу 19 січня, а ще — що він не має наміру дослухатися до його вимог й застосовуватиме силу знов і знов, і саджатиме й саджатиме, і брехатиме й брехатиме!

Для тих, хто погано бачить: попри свої чергові заяви про нібито готовність до перемовин й круглих столів, попри чергове запевнення у ставленні з розумінням до протестів на Майдані, Янукович вкотре показав, що чхати хтів на свої ж слова й вже друкуються підписані ним антинародні терористичні закони, а ще — що він не має наміру дослухатися до народних вимог й застосовуватиме силу знов і знов, і саджатиме й саджатиме, і брехатиме й брехатиме!

Для тих, хто має погану уяву: попри те, що Янукович вкотре запевнив, що прагне демократії та законності, він цілеспрямовано й монотонно будує диктатуру та готує нові камери для вас і ваших дітей, а ще — що він не має наміру дослухатися до ваших вимог й застосовуватиме силу знов і знов, і саджатиме й саджатиме, і брехатиме й брехатиме!

Почуйте! Побачте! Дійте!

Павлó Пáвлович Гай-Нúжник — український історик, поет, громадсько-політичний діяч. Доктор історичних наук. Дійсний член («академік») «Української академії наук».


 
БУЛАВА