hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Павло Гай-Нижник: Усі треновані
сотні – на Схід та Південь!


Відповідально заявляю, що до так званого нічного “бунту сотників” Правий Сектор не має жодного стосунку. Це не означає, що ПС не підтримує вимог протестувальників, а натомість вбачає в діях нинішньої політичної влади виразні ознаки державної зради!

Попри це, державницька і національна мета українських патріотів є, перш за все, не у акті сатисфакції боягузам і зрадникам, а в обороні наших державницьких і національних прав на східних теренах України проти російських окупантів та їхніх запроданців-колаборантів! В нас немає, на жаль, вже часу на київські ігрища помсти із зрадниками! Час розплати настане! І їй, і йому!

Ми – на війні!

Ці блазні при владі здатні лише пустословити і грати у наперстки. Ці пігмеї з нинішньої влади будуть зметені, засуджені та покарані! А також їхні ляльководи, скурвлені бариги від політики та курви!

Проте зараз усіх синів та доньок України кличе на свій захист Вітчизна!

Усі до війни!

Усі організовані, досвідчені та треновані сотні – на Схід та Південь!

Свіжостворені – на захист правопорядку та запілля!

Смерть російським окупантам та їхнім запроданцям!

Смерть москалям!

Слава Україні! Соборній і неподільній!


Довідка: Павло Гай-Нижник – доктор історичних наук, Голова Ради Музею плакату, в редколегії журналу “Музеї України”, член Політради Правого сектору…


 
БУЛАВА