hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

На Троєщині буде Музей української пропаганди!

(8 червня 1919 р.)


Опубліковано: Тригуб В. На Троєщині буде Музей української пропаганди! // Музеї України. – 2014. – 8 травня [Електронний ресурс] Режим доступу: http://museum-ukraine.org.ua/?p=1140

Музей української пропаганди буде на найбільшому житловому масиві Троєщина.

Сайт - http://mproua.do.am/

Тригуб В. На Троєщині буде Музей української пропаганди! - Ми не розуміємо, чому у столичному Деснянському районі немає жодного музею! – дивується ініціатор створення та директор Музею української пропаганди, доктор історичних наук Павло Гай-Нижник, – Троєщина за розміром та кількістю населення перевищує чимало обласних центрів. А жодного музею, театру, картинної галереї не має! Є відомий культурний центр – кінотеатр. Один… Влада постійно змінюєтся, а проблеми ніхто не помічає. Зрозуміло, можна ще раз поплакатися, написати чергового листа кудись, поширити гнівну заяву. Ми вирішили зробити конкретну справу – самостійно відкрити Музей української пропаганди на Троєщині. Днями повідомимо адресу і дату відкриття.

До речі, більше дізнатися про Павла Павловича можна у Вікіпедії

Куратор Музею плакату України Наталка Іванченко переконана, що маючи приміщення, контакти з колекціонерами, художниками, невелику спонсорську підтримку, проект дуже легко реалізувати. Можна говорити про мікромузей нового типу, де категорично відкинуті консервативні установки радянської доби. Динаміка, відображення проблем сучасності, політичні виклики – все повинно бути зібрано в музеї. Цим він і цікавий. Команда, що вже створила Музей плакату, який моментально здобув міжнародну популярність, працюючи в Національному музеї народної архітектури та побуту України, в цьому переконалася сама, показавши шлях іншим.

-Це черговий творчий експеримент, – зазначив директор Центру ОПАД, політолог Сергій Пархоменко, – Особисто мені, як жителю Деснянського району, цей проект близький і зрозумілий. Можна сказати, що це виклик місцевій владі, яка маючи можливість впливу на чисельні будівельні фірми, які хаотично забудовують район торгівельними центрами, за багато років не змогла, вірніше не захотіла вирішити питання культури. Чому магазини, ресторани, кафе, перукарні, ринки ростуть як гриби, а заклади гуманітарного профілю не відкриваються? Тому ініціатива Павла Гай-Нижника потребує всілякої уваги і підтримки! Може влада району і міста зрозуміє натяк…

Тригуб В. На Троєщині буде Музей української пропаганди! Команда часопису “Музеї України” активно включилася у створення нового музею. Досвід і гарні друзі дозволяють проектувати сподівання на успіх. Про деталі поговоримо потім. Сподіваємося на відкритті нового музею. Днями…

Троєщина повинна мати власні культурні центри! Ми над цим працюємо!

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”



 
БУЛАВА Youtube Youtube